Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 64 streszczenie. Meryem przyłapuje Leventa w intymnej sytuacji z Melis

2022-06-21 15:45

Zranione ptaki odcinek 64 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę 22 czerwca o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 64 streszczenie. Pochłonięci rozmową Ayse i Cemil nie zauważają zniknięcia Ömera. Szukają chłopca, ale po jakimś czasie Meryem jest pewna, że mały wpadł do jeziora. Bez chwili namysłu Levent wskakuje do wody. Tymczasem zjawia się Ömer, który, jak się okazało, pobiegł za motylem. Levent prosi Meryem, żeby wróciła do rezydencji. Ayse wierzy, że Meryem nie jest obojętna Leventowi. Levent jest przeziębiony po przymusowej kąpieli w jeziorze. Musi zostać w domu. Prosi Cemila o dokumenty, które, jak się okazuje ma Ayse. Na wieść o chorobie Leventa, Meryem postanawia zawieźć dokumenty do rezydencji. Melis wykorzystuje sytuację i na oczach Meryem symuluje intymną scenę bliskości ze śpiącym Leventem. Mężczyzna budzi się i próbuje nakłonić Meryem, by została w rezydencji. Dziewczyna jednak odchodzi. Tekin postanawia oddać dzieci słynącego z bezwzględności przestępcy o ksywie Kulawy Kamil. Błotnik podsłuchuje jego rozmowę i namawia resztę dzieci do ucieczki. Durmus wywiera na Meryem coraz większa presję, by dziewczyna zaczęła pracować dla Tekina. Meryem jest jednak nieugięta.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE