Zranione ptaki, odcinek 185 - STRESZCZENIE szczegółowe. Meryem postanawia zostać w rezydencji

2022-11-29 11:18 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki to serial turecki, który mogą oglądać widzowie TVP2. To kolejna produkcja znad Bosforu, która podbija serca polskiej publiczności. Przed nami wiele ciekawych zwrotów akcji w życiu bohaterów. Sprawdźcie, co wydarzy się w 185. odcinku, który zostanie wyemitowany już wkrótce.

Zranione ptaki, odcinek 185 - STRESZCZENIE szczegółowe. Dogan i Mine postanawiają udowodnić Ayse niewinność Cemila. Dogan zaprasza Oyę na spotkanie, a Mine ma nagrać jej przyznanie się do zastawienia pułapki na Cemila. Ku ich zaskoczeniu Oya, świadoma podstępu, opowiada Doganowi diametralnie inną i pogrążajacą Cemila wersję zdarzeń. Hülya postanawia pozbyć się Asli. Jest przekonana, że Bahadir kupił kochance taką samą, drogą torebkę, jaką ona dostała od niego. Oskarża służącą kradzież. Bahadir jednak ręczy za Asli. Napięciom między Meryem i Melis nie ma końca. Za namową brata Levent postanawia przyspieszyć ślub. Ku radości Melis ceremonia ma odbyć się w ciągu najbliższego tygodnia. Meryem jest załamana. Choć nie może pogodzić się z utratą ukochanego, postanawia zostać w rezydencji dla dobra Ulviye.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Zranione ptaki odc. 185 - kiedy w TVP2?

Kiedy emisja nowego odcinka serialu Zranione ptaki? Epizod 185 zostanie wyemitowany we wtorek, 13 grudnia 2022, o godzinie 17:15.

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE