Zranione ptaki odcinek 103 streszczenie. Dogan podejrzewa, że Cemil zdradza Ayse 17.08.2022

2022-08-16 9:48 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 103 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę 17 sierpnia o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 103 streszczenie. Levent jest przekonany, że badanie DNA wykaże, że Nurgül nie jest matką Ömera. Jego zachowanie sprawia, że kobieta zaczyna panikować. Hülya zdaje sobie sprawę, że Asli jest coraz bliższa osiągnięcia celu i uwiedzenia Bahadira, ale jedyne co może zrobić to bezradnie się temu przyglądać. Sytuacja między Asli a Bahadirem coraz bardziej niepokoi także nieszczęśliwie zakochanego w dziewczynie Yasara. Dogan dzieli się z Neriman swoimi podejrzeniami, że Cemil zdradza Ayse. Nie zamierza tego zostawić. Tymczasem ku zaskoczeniu Ayse kobieta ze zdjęć Dogana pojawia się w firmie i okazuje się, że to Oya, przyjaciółka Cemila ze przeszłości, która od teraz będzie tam pracować. Oyę zauważa także Dogan. Gdy Nurgül jest gotowa wyjawić Leventowi prawdę, przychodzą wyniki testu DNA, potwierdzające wersję Nurgül. Levent jest zdruzgotany.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Meryem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE