Zranione ptaki odc 186: STRESZCZENIE szczegółowe. Asli poświęca się dla dobra dziecka

2022-12-06 10:24 NN
Zranione ptaki odc 186: STRESZCZENIE szczegółowe. Asli poświęca się dla dobra dziecka
Autor: tvp Zranione ptaki odc 186: STRESZCZENIE szczegółowe. Asli poświęca się dla dobra dziecka

Zranione ptaki to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który wprost rozkochał w sobie polskich widzów. W 186. dojdzie do kilku niezręcznych sytuacji i bezpodstawnych oskarżeń. Jakie dramaty z tego wynikną? Prezentujemy szczegółowe streszczenie 186. odcinka Zranionych ptaków oraz ujawniamy szczegóły jego emisji.

Zranione ptaki to serial znad Bosforu, który skradł serca polskich widzów. W telenoweli przedstawione są losy Meryem i jej przybranego brata Ömera, którzy walczą o to, aby nie zostali rozdzieleni. Jak potoczą się losy bohaterów? Zdradzamy, co wydarzy się w 186. odcinku Zranionych ptaków.

Zranione ptaki 186 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 186. odcinka serialu Zranione ptaki prezentuje się następująco: Stan Ulviye się pogarsza. Lekarz zaleca jej wyjazd na łono natury, z dala wszelkich stresów. Levent zawozi Meryem i matkę do hotelu nad morzem. Towarzyszy im Melis, która musi jednak wracać do Stambułu, żeby kupić wymarzoną suknię ślubną. Ayse i Cemil są już po rozwodzie. Przekonani o niewinności Cemila, Dogan i Mine postanawiają jeszcze raz porozmawiać z nim. Hülya w obecności Bahadira oskarża Asli o kradzież torebki i chce zwolnić służącą. Dziewczyna jest przybita zarzutami i tym, że Bahadir od razu uwierzył w jej winę. Yasar jednak informuje pracodawców, że to on kupił torebkę. Asli, w obawie o dziecko, postanawia opuścić rezydencję. Ulviye jest przekonana, że Levent i Meryem są małżeństwem. Doprowadza to do wielu krępujących sytuacji. Ku niepocieszeniu Melis, Levent jest zmuszony zostać przy matce dłużej niż planował.

Zranione ptaki 186 - gdzie i kiedy oglądać?

186. odcinek serialu Zranione ptaki zostanie wyemitowany w środę 14 grudnia 2022 roku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Wszystkie poprzednie epizody znajdziecie też w bibliotece serwisu Vod.tvp.pl.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE