Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odc. 16, 17, 18, 19, 20 streszczenie. Meryem jest ciężko chora. Ulviye postanawia, że dopóki nie wydobrzeje, zostanie w rezydencji

2022-04-11 12:34

Zranione ptaki odc. 16, 17, 18, 19, 20 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 11-15 kwietnia 2022 roku w TVP 1 o godzinie 14:00. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Zranione ptaki - odcinek 16

Doğan prezentuje skradzioną sukienkę Neriman, twierdząc, że to prezent od Tekina. Tymczasem Meryem jest załamana utratą sukni. Udaje jej się jednak zdobyć materiał na drugą. Dziewczyna pracuje całą noc i udaje się jej dostarczyć sukienkę, a tym samym zdobyć pieniądze na wykup weksla. Tekin jest zaskoczony. Był przekonany, że Meryem nie zdobędzie gotówki. Ulviye prosi Leventa o zgodę na spotkanie Ömera z siostrą. Z tęsknoty za siostrą chłopiec marnieje w oczach. Levent jest jednak nieugięty. Hülya nie przestaje dręczyć malca, choć przed domownikami udaje zatroskaną. Tymczasem Ömer po kryjomu  dzwoni do Meryem, która poruszona płaczem brata natychmiast udaje się do rezydencji. Dziewczyna ma wysoką gorączkę i ostry kaszel. Ulviye postanawia, że dopóki nie wydobrzeje Meryem zostanie w rezydencji.

Zranione ptaki - odcinek 17

Neriman prosi Doğana, żeby sprzedał przyniesioną suknię. Wbrew sprzeciwom Meryem, Ulviye sprowadza do domu lekarza. Ulviye w tajemnicy przed Leventem postanawia ugościć Meryem, aż do czasu gdy dziewczyna wyzdrowieje. Zaniepokojony nieobecnością córki Durmuş wypytuje Ayşe o Meryem. Dziewczyna wymyśla, że Meryem dostała kilkudniową pracę opieki nad chorym. Mężczyzna cieszy się na wieść, że jego córka przyniesie do domu pieniądze. Tekinowi mówi jednak, że Meryem jest ciężko chora. Nie wziął pod uwagę, że Tekin bardzo przejmie się tą wiadomością i będzie chciał odwiedzić chorą. Levent pod wpływem słów dawnego przyjaciela Cemila postanawia zacząć żyć od nowa. Pierwszym krokiem ku nowemu ma być noc spędzona w dawnej sypialni. Tymczasem Doğan nie daje Ayse spokoju. Naprzykrza się dziewczynie i stale powtarza, że niebawem zostanie jego żoną. Leventa odwiedza Cemil. Ta wizyta niepokoi Hülyę, gdyż Cemil jest adwokatem firmy, która pozwała holding i której firma Metehanoglu musi zapłacić wysokie odszkodowanie. Gdy Cemil ma już wspomnieć Leventowi o sytuacji w firmie, mężczyzna, ku uldze Hulyi powstrzymuje go, mówiąc, że nie chce rozmawiać o holdingu.

Zranione ptaki - odcinek 18

Hülya dowiaduje się o obecności Meryem w domu. Postanawia wykorzystać  sytuację, żeby pozbyć się Ömera, a co za tym idzie Leventa. Meryem podsłuchuje rozmowę Leventa i Cemila. NIe jest w stanie znieść obelg, jakich użył Levent opisując ją. Postanawia natychmiast opuścić rezydencję. Ayşe chce jej pomóc, lecz wie, że śledzi ją Doğan, który nie może dowiedzieć się, gdzie przebywa Ömer. Żeby pozbyć się Doğana specjalnie wpada na przechodzącego tamtędy Cemila. Prosi go o pomoc, udając, że jest jego dziewczyną i byli umówieni na spotkanie. Cemil szybko wchodzi w rolę, czym doprowadza Doğana do furii. Doğan uderza Cemila w twarz. Zmieszana Ayşe oferuje pomoc w opatrzeniu rany, Cemil jednak szybko odjeżdża. Meryem wymykając się z rezydencji natyka się na Leventa, który wpada w szał na jej widok. Dziewczyna szybko wychodzi, zrobiwszy jednak kilka kroków mdleje. Levent przenosi ją na rękach do rezydencji. Domownicy ponownie wzywają lekarza. Levent nie może uwierzyć, że jego matka ukrywała przed nim obecność Meryem. Ulviye nie rozumie, dlaczego syn ma taką awersję wobec dziewczyny. Tekin ponownie odwiedza Durmuşa. Tym razem mężczyzna kłamie, że Meryem jest w szpitalu. Troska Tekina wzbudza jednak jego podejrzenia. Jest prawie pewny, że Tekin zadurzył się w Meryem. 

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Zranione ptaki - odcinek 19

Meryem dochodzi do siebie w rezydencji. Levent jest dla dziewczyny bardzo szorstki, z drugiej strony to właśnie on czuwa przy jej łóżku. Ayşe w końcu udaje się skontaktować z przyjaciółką. Ayşe kryje Meryem przed Durmuşem, okłamując go, że dziewczyna pracuje jako opiekunka chorego. Tymczasem Durmuş zamierza wykorzystać zainteresowanie Tekina Meryem dla własnych korzyści. A żeby wywrzeć na Tekinie jeszcze większą presję, okłamuje go, że jeden z adoratorów Meryem oświadczył się jej. Ulviye dostrzega jak radosny jest Ömer odkąd Meryem jest w rezydencji, Levent jest jednak zdania, że dziewczyna powinna jak najszybciej opuścić ich dom. Hülya podejrzewa, że Ulviye zapłaciła Meryem za chłopca. Do rezydencji przyjeżdża Cemil – przyjaciel i były współpracownik Leventa. Hülyi i Bahadırowi jego wizyta jest bardzo nie na rękę.

Zranione ptaki - odcinek 20

Cemil próbuje przekonać Leventa, że zbyt wcześnie osądził Meryem. Tymczasem Hülya, chcąc pozbyć się z rezydencji niechcianych gości, próbuje nastawić Meryem przeciwko Leventowi. Kobieta sugeruje, że Ömer nie będzie miał w ich domu szczęśliwego i spokojnego życia. Hülya z pomocą Ayşe zdobywa klucz do pokoju synka Leventa. Wykrada stamtąd zabawkę dziecka i podrzuca ją Ömerowi. Na jej widok Levent dostaje szału. Przysłuchująca się całej sytuacji Meryem jest przekonana, że nie powinna powierzać brata komuś takiemu.  Ayşe nadal usiłuje pozbyć się Doğana, okłamując go, że tajemniczy mężczyzna (Cemil) jest jej narzeczonym. Czita odkrywa miejsce, w którym Neriman ukryła sukienkę, podkradzioną Meryem. Durmuş dalej prowokuje Tekina, opowiadając mu o swoich zamiarach wydania Meryem za mąż.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE