Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP

Zranione Ptaki odc. 129 streszczenie szczegółowe. Ayse stanie na drodze miłości Cemila i Oyi?

2022-09-21 13:54

Zranione Ptaki odcinek 129 - pełne streszczenie. w nadchodzącym epizodzie wydarzy się sporo nieoczywistych zwrotów akcji. Tekin będzie wściekły za ucieczkę Meryem i spróbuje się na niej zemścić. Nowy odcinek odpowie również na pytanie, czy Cemila czeka rozwód. Co jeszcze się wydarzy?

Zranione ptaki to turecki serial obyczajowy, który zauroczył tysiące widzów w naszym kraju. Dynamiczna akcja, która rozgrywa się na tle współczesnej Turcji opowiada o losach Meryem Çelik oraz Ömera, którego kobieta traktuje jak brata. To kolejna propozycja znad Bosforu, która trafiła w gusta Polaków, więc nic dziwnego, że wszyscy fani czekają na nowe odcinki. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Poniżej znajdziecie pełne streszczenie i szczegóły dotyczące emisji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc: Sevda Erginci już tak nie wygląda. Serialowa Zeynep przeszła dużą metamorfozę

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Zranione Ptaki - odcinek 129 streszczenie

Tekin jest wściekły na Meryem za jej ucieczkę, w akcie zemsty na niej i Levencie, zamierza zabrać Meryem na służbową kolację z panem Vedatem potężnym inwestorem, z którym holding chce nawiązać współpracę. Chcąc, żeby Meryem oszołomiła wszystkich swoim wyglądem, Tekin jedzie kupić jej sukienkę, a jako stróża żony wzywa Durmusa. Ömer rozpacza za siostrą, co jeszcze bardziej podsyca złość Leventa na Meryem. Tymczasem Melis robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Leventa. Ayse jest przekonana, że stoi na drodze miłości Cemila i Oyi i dlatego musi się rozwieść z Cemilem. Cemil, aby nie dopuścić do rozwodu, postanawia w końcu wyznać Ayse swoje uczucia.

Zranione Ptaki - o której godzinie, kiedy oglądać?

Serial Zranione Ptaki jest emitowany od poniedziałku do piątku na kanale TVP 2. Wszystkie odcinki zaczynają się o godzinie 18:45. Powtórki można oglądać najczęściej o godzinie 13:15 na tym samym kanale lub online i o dowolnej porze w serwisie TVP VOD. Odcinek 129. zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 września 2022.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?