Zranione ptaki 43, 44, 45, 46, 47 streszczenie. Hülya wyjawia również prawdę o napaści, w której zginęli Rana i Efe

2022-05-21 14:59 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP Zranione ptaki streszczenie nowych odcinków

„Zranione ptaki” stały się kolejnym hitem wśród polskich widzów, którzy uwielbiają tureckie seriale. Najnowsze odcinki bogate są w ciekawe zwroty akcji i intrygującą fabułę, która trzyma w napięciu. Najnowsze odcinki będą wyświetlone już w dniach 23-27 maja 2022 w TVP2 o godz. 18:45. Nowe losy Meryem i Ömera zaskoczą niejednego fana zagranicznej telenoweli.

Zranione ptaki – ten zagraniczny serial skradł serca wielu widzów w całej Polsce, który z niecierpliwością oczekują kolejnych epizodów. Fabuła telenoweli jest mocno intrygująca, ponieważ opowiada o młodej kobiecie imieniem Zeynap, która opiekuje się małym chłopcem Ömerem, porwanym i podrzuconym niegdyś pod dom Dormusa – ojca Zejnep – który planował go sprzedać obcym ludziom. Zeynep traktuje Ömera jak młodszego brata i jego los jest dla niej najważniejszy. W ich życiu pojawiają się jednak różne zawirowanie, które komplikują życie obu bohaterów. Z najnowszych odcinków dowiesz się, co wydarzy się w odcinkach 43-47, które zostaną wyemitowane w dniach 23-27 maja 2022 w stacji TVP2, codziennie o godz. 18:45.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki - ile odcinków liczy turecki serial?

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 43

Tekin i Melis realizują swój plan. Kobieta zabiera Leventa do restauracji, w której jest Tekin z Meryem. Levent jest przekonany, że Meryem i Tekin są parą. Zły i rozczarowany wraca do domu, gdzie Melis na próżno próbuje zwrócić na siebie jego uwagę. Tymczasem Tekin przekonuje Meryem, że przekona mężczyznę pobitego przez Durmusa, żeby nie wnosił skargi na policję. Hülya odwiedza Durmusa w jego domu. Mężczyzna żąda od niej pieniędzy w zamian za zabranie Ömera z rezydencji. Meryem nie rozumie chłodnego zachowania Leventa. Dziewczyna nie ma pojęcia o jego podejrzeniach.

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 44

Tekin po raz kolejny prosi Meryem o spotkanie pod pretekstem sprawy Durmusa. Levent jest coraz bardziej wściekły z powodu jej spotkań z domniemanym ukochanym. Dodatkowo intrygi Melis utwierdzają go w jego błędnym przekonaniu. Ayse obawia się gróźb Dogana, a jednocześnie wciąż udaje przed matką Cemila jego narzeczoną. Melis pomaga Hülyi zorganizować pieniądze dla Durmusa. W domu Durmusa Hülya zauważa zdjęcia Ömera, w którym rozpoznaje Efego. W rezultacie nie dochodzi do transakcji, a Hülya ucieka przerażona. Meryem i Tekinowi nie udaje się wpłynąć na poszkodowanego przez Durmusa mężczyznę. Okazuje się jednak, że Tekin wszystko zaaranżował, chociaż Meryem nie ma o tym pojęcia. Niespodziewanie w firmie pojawia się mama Cemila, która postanowiła zrobić im niespodziankę.

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 45

Cemilowi i Ayse z trudem udaje się dalej odgrywać parę, nie wzbudzając podejrzeń Türkan. Levent zbiera kolejne dowody na związek Meryem i Tekina. Tymczasem Ömer postanawia poprawić nastrój Leventowi i przekonuje go do wspólnego wyjścia na nabrzeże. Wskutek nalegań chłopca i Ulviye, Meryem wybiera się razem z nimi. Cała trójka mija się w drzwiach z Melis. Hülya spotyka się z Kudretem. Ten potwierdza, że Efe nie umarł i obiecuje sprawdzić, czy wciąż przebywa tam, gdzie go zostawił. Mały i Czita mają pomóc, by odwrócić od nich uwagę Neriman i ruszyć na poszukiwania mamy Cichej. Błotnik po raz kolejny krzyżuje ich plany. Melis robi Hülyi awanturę, że wciąż nie załatwiła sprawy Ömera i Meryem. Zdesperowana Hülya zdradza jej swoje podejrzenia dotyczące dziecka. Wyjawia również prawdę o napaści, w której zginęli Rana i Efe. Melis postanawia dopilnować, by nikt nie poznał prawdy.

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 46

Już niebawem zostanie udostępnione streszczenie odcinka 46.

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 47

Już niebawem zostanie udostępnione streszczenie odcinka 47.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE