Zranione Ptaki 152 - STRESZCZENIE. Levent wyrzuca Meryem z gabinetu

2022-10-25 12:13 Leon Pietrzak
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione ptaki

Zranione Ptaki - streszczenie 152 odcinka. Bahadir nie może sobie wybaczyć, że tak pochopnie ocenił żonę, opuścił ją, gdy najbardziej go potrzebowała, a do tego jeszcze zdradził ją z Asli. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Kiedy oglądać 152. odcinek?

Zranione Ptaki to turecka telenowela, która ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 152. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP 10 tytułów, które musisz zobaczyć

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione Ptaki 152 streszczenie

Co wydarzy się w 152. odcinku Zranionych Ptaków? Hülya nakłania Bahadira, by czytał jej zapiski z jej dziennika. Mężczyzna jest w szoku, gdy odczytuje fragment, z którego wynika, że Hülya spotykała się z Kudretem, gdyż miała nadzieję, że ten odnajdzie małego Efego. Bahadir nie może sobie wybaczyć, że tak pochopnie ocenił żonę, opuścił ją, gdy najbardziej go potrzebowała, a do tego jeszcze zdradził ją z Asli. Nie ma pojęcia, że dziennik to część misternego planu zemsty Hülyi, który przygotowała podczas pobytu w klinice. Meryem pojawia się u Leventa, on jednak nie chce już niczego od niej słyszeć i wyrzuca ją z gabinetu. Yasar informuje Meryem, że nie może znaleźć Ömera. Meryem od razu się orientuje, że to sprawka Tekina. Tekin łaskawie ulega prośbom żony o wypuszczenie chłopca, zresztą to nie Ömer jest jego celem.

Zranione Ptaki 152 - kiedy w TV? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 152 zostanie wyemitowany w czwartek 27 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Zranione ptaki: Myślisz, że Levent i Meryem będą razem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE