Zranione Ptaki 152 - STRESZCZENIE. Levent wyrzuca Meryem z gabinetu

2022-10-25 12:13 Leon Pietrzak
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione ptaki

Zranione Ptaki - streszczenie 152 odcinka. Bahadir nie może sobie wybaczyć, że tak pochopnie ocenił żonę, opuścił ją, gdy najbardziej go potrzebowała, a do tego jeszcze zdradził ją z Asli. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Kiedy oglądać 152. odcinek?

Zranione Ptaki to turecka telenowela, która ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 152. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP 10 tytułów, które musisz zobaczyć

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione Ptaki 152 streszczenie

Co wydarzy się w 152. odcinku Zranionych Ptaków? Hülya nakłania Bahadira, by czytał jej zapiski z jej dziennika. Mężczyzna jest w szoku, gdy odczytuje fragment, z którego wynika, że Hülya spotykała się z Kudretem, gdyż miała nadzieję, że ten odnajdzie małego Efego. Bahadir nie może sobie wybaczyć, że tak pochopnie ocenił żonę, opuścił ją, gdy najbardziej go potrzebowała, a do tego jeszcze zdradził ją z Asli. Nie ma pojęcia, że dziennik to część misternego planu zemsty Hülyi, który przygotowała podczas pobytu w klinice. Meryem pojawia się u Leventa, on jednak nie chce już niczego od niej słyszeć i wyrzuca ją z gabinetu. Yasar informuje Meryem, że nie może znaleźć Ömera. Meryem od razu się orientuje, że to sprawka Tekina. Tekin łaskawie ulega prośbom żony o wypuszczenie chłopca, zresztą to nie Ömer jest jego celem.

Zranione Ptaki 152 - kiedy w TV? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 152 zostanie wyemitowany w czwartek 27 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Zranione ptaki: Myślisz, że Levent i Meryem będą razem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE