Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki 144, 145, 146 streszczenie. Meryem w trakcie szarpaniny z Tekinem upada i traci przytomność

2022-10-17 12:41

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Tekin jedzie z Vedatem na rozmowę z brokerami, a Ayse próbuje namówić Meryem, żeby powiedziała prawdę o jej małżeństwie z Tekinem. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 139, 140, 141, które zostaną wyemitowane w dniach 17-19 października 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Przedstawiamy streszczenia odcinków 144, 145, 146, których emisja odbędzie się 17-19 października 2022 o godz. 18:45 na antenie TVP2. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 144 - poniedziałek 17.10.2022

Melis oprowadza Hülyę po domu. Jest przerażona, gdy jej siostra zatrzymuje się przy schodach i mówi, że coś sobie przypomina. Hülya jest zdziwiona faktem, że w jej sypialni nie ma ani jednej jej rzeczy. Levent wymyśla sposób, żeby Ayse porozmawiała z Meryem. Pod pretekstem rozmowy o rentownej inwestycji, ściąga Tekina i Meryem do holdingu. Gdy Tekin jedzie z Vedatem na rozmowę z brokerami, Ayse próbuje namówić Meryem, żeby powiedziała prawdę o jej małżeństwie z Tekinem. Choć Meryem długo zaprzecza insynuacjom przyjaciółki, ostatecznie nie daje rady zapanować nad emocjami. Neriman i Safiye są zachwycone lokalem na restaurację. Dogan żałuje, że Ayse nie przyszła z matką na oględziny. Safiye próbuje dodzwonić się do córki. Niepokoi się, gdy ta nie odbiera telefonu.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 146 - środa 19.10.2022

Levent próbuje wyciągnąć od Meryem prawdę o jej małżeństwie. Tekin wpada we wściekłość, kiedy widzi ich razem. Ayse pomaga w sprzątaniu lokalu. Safiye niepokoi się, widząc, że córka wciąż z kimś koresponduje. Ayse zapewnia ją, że to jej koleżanka Pelin. Tymczasem Dogan jest przekonany, że już wkrótce czeka go nowe życie z Ayse u boku. Bahadir jest zdecydowany zakończyć swoje małżeństwo z Hülyą. Ulviye przekonuje go, żeby się wstrzymał. Ich rozmowę przypadkiem podsłuchuje Hülya i zamierza zrobić wszystko, żeby wybielić się w oczach męża. Chce wykorzystać do tego Ulviye. Asli także nie zamierza wypuścić kochanka z rąk. Podczas kłótni między małżonkami, próbując wyrwać się Tekinowi, Meryem upada i traci przytomność. W tym samym momencie do jego gabinetu wchodzi Melis, a chwilę potem Levent. Wszyscy razem jadą z Meryem do szpitala. Levent jest przekonany, że Tekin krzywdzi Meryem. Niespodziewanie do lokalu wpada Mine i prosi, żeby ukryć ją przed goniącymi ją mężczyznami.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 147 - czwartek 20.10.2022

Mine wyjaśnia Safiye i pozostałym, że uciekła z domu, bo jej ojciec próbował wydać ja za mąż wbrew jej woli. Ulviye przekonuje Bahadra, żeby wstrzymał się z rozwodem. Melis robi wszystko, żeby nie dopuścić Leventa do Meryem, jednak jemu udaje się do niej dostać. Gdy Meryem jest bliska wyznania prawdy, zdesperowana Melis wymyśla kłamstwo, że Meryem straciła dziecko. Zszokowana Meryem nie jest w stanie wydusić z siebie słowa, tymczasem Tekin także szybko wciela się w rolę i zaczyna pocieszać żonę po rzekomej stracie, sugerując, że Meryem zaszła w ciążę w czasie gdy była z Leventem. Levent jest zdruzgotany, nie może uwierzyć, że Meryem go zdradziła i że tak bardzo mylił się co do niej. Postanawia raz na zawsze wymazać ją ze swojego życia. Działania Tekina sprawiają, że Meryem traci resztki nadziei na miłość Leventa. Zrozpaczona zwierza się ze wszystkiego Ayse.

Sonda
Który turecki serial jest najbardziej wciągający?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE