Zranione Ptaki 141 - STRESZCZENIE. Tekin zaatakuje Leventa? Melis zrobi wszystko, żeby tak się nie stało

2022-09-29 13:46 Leon Pietrzak
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP

Zranione Ptaki - co wydarzy się w serialu? Meryen i Levent wspólnie będą czuwać nad Omerem. Tymczasem Cemil wreszcie zdobywa się na odwagę i wyzna Ayşe miłość. Kiedy oglądać 141. odcinek? Co czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Sprawdzamy!

Zranione Ptaki to turecka telenowela, która ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 141. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy będzie ostatni odcinek?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione Ptaki odc 141 - streszczenie szczegółowe

Asli niecierpliwie czeka na oświadczyny Bahadira. Natomiast Meryem i Levent wspólnie czuwają przy Ömerze. Melis jest tym mocno zaniepokojona i za wszelką cenę próbuje skontaktować się z Tekinem, który w końcu odzyskuje przytomność i przybywa do rezydencji. Jest zły i chce zaatakować Leventa. Melis wie jednak, że to tylko zbliżyłoby do siebie Meryem i Metehanoglu, więc odwodzi od tego Tekina. Oświadcza także, że od tej pory będą działać według jej zasad. Tymczasem Cemil wreszcie zdobywa się na odwagę i wyznaje Ayşe miłość.

Zranione Ptaki - kiedy 141 odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 141 zostanie wyemitowany w środę 12 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE