Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP Zranione Ptaki 137 - streszczenie odcinka

Zranione Ptaki 137 streszczenie. Tekin wywiezie Meryem z kraju?

2022-09-26 16:20

Zranione Ptaki streszczenie 137. odcinka bardzo interesuje wszystkich fanów tureckiej telenoweli. Nowe odcinki na pewno zaskoczą widzów i przyniosą mnóstwo pytań, na które nie dostaniemy oczywistych odpowiedzi. Co wydarzy się w kolejnych epizodach? Kiedy oglądać 137 odcinek? Sprawdzamy!

Zranione Ptaki - 137 odcinek przyniesie wiele emocji! Meryem nie będzie miała łatwo, ponieważ Melis z pomocą Tekina będzie chciała się jej pozbyć. Turecki serial ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 137. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy będzie ostatni odcinek?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione Ptaki 137 - streszczenie odcinka

W poprzednim odcinku działo się bardzo dużo, ale największe emocje dopiero przed nami. Levent będzie całkowicie zaskoczony sytuacją z Meryem, która nie będzie mogła znieść myśli, że widzi swojego ukochanego z Melis. Zmęczoną całą sytuacją Melis poprosi Tekina o przysługę, a dokładnie o to, aby zrobił wszystko, żeby Levent nie zobaczył już Meryem. Proponuje wywiezienie kobiety z kraju. Czy Tekin zrealizuje jej plan? Tego dowiemy się już w 137. odcinku!

Zranione Ptaki - kiedy 137 odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial Zranione Ptaki jest emitowany od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 137 będzie można oglądać już w czwartek 6 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Kibicujesz miłości Meryem i Leventa z serialu Zranione Ptaki?