Zranione ptaki 104, 105 streszczenie. Lavent przestaje wierzyć w szczęście i nową rodzinę

2022-08-17 11:11 Leon Pietrzak
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione ptaki - streszczenie odcinków

Zranione ptaki - streszczenie odcinków 104, 105. Przed fanami tureckiej telenoweli dwa niezwykle emocjonujące epizody. Cemil zaproponuje Ayse, żeby Safiye zamieszkała z nimi, a Tekin wdroży ostatni etap swojego planu. A to jeszcze nie wszystko! Co wydarzy się w serialu? Sprawdźcie już teraz.

Zranione ptaki można oglądać na antenie TVP2 o godzinie 18:45, a powtórki na stronie VOD.TVP.PL. Nowe odcinki zadebiutują już w czwartek i piątek 18-19 sierpnia. Wszyscy, na czele z Leventem, są zrozpaczeni z powodu rozstania Omera z rezydencją. Nurgul zaskoczy wszystkich i niespodziewanie zrezygnuje ze swojego wyjazdu do Niemiec. Meryem nie będzie mogła skontaktować się z Laventem, a będzie chciała mu przekazać coś ważnego. Jakie losy czekają naszych ulubionych bohaterów? Przedstawiamy szczegółowe streszczenia nadchodzących odcinków!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sceny łóżkowe w filmach. Jak nagrywano 365 dni i inne popularne erotyki?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 104

Ömer opuszcza rezydencję. Wszyscy, na czele z Leventem, są zrozpaczeni z powodu tego rozstania. Levent traci nadzieję na szczęście i nową rodzinę. Jakby tego było mało także Meryem oświadcza, że wraca do domu ojca. Tymczasem Tekin i Melis triumfują. Hülya stara się zwrócić uwagę Melis na Asli. Meryem próbuje namówić Nurgül na pozostanie w kraju, jednak kobieta jest nieprzejednana. Ku satysfakcji Cemila, Ayse nie jest w stanie ukryć swojej zazdrości o Oyę. Meryem i Ömer spędzają ostatnie wspólne chwile przed rozstaniem.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 105

Tekin zawiozi Nurgül i Ömera na lotnisko, Meryem jest zrozpaczona. Także Levent cierpi po utracie Meryem i Ömera. Boli go fakt, że Meryem go okłamała, ale dochodzi do wniosku, że nie jest w stanie jej zostawić. Ayse i Cemil bardzo przeżywają cierpienie swoich najbliższych przyjaciół, jednocześnie coraz bardziej się do siebie zbliżają. Cemil proponuje Ayse, żeby Safiye zamieszkała razem z nimi. Tekin wdraża ostatni etap swojego planu. Niespodziewanie Nurgül rezygnuje z wyjazdu do Niemiec i razem z Ömerem wracają do domu Durmusa. Meryem nie posiada się z radości, chociaż czuje się niezręcznie, mając świadomość, że to Tekin przekonał kobietę do zmiany zdania. Nie mogąc dodzwonić się do Leventa, Meryem wysyła do niego wiadomość z informacją, że chłopiec nie wyjechał. Melis usuwa ją jednak, sama również nie poznaje treści. Następnego ranka Tekin pojawia się na śniadaniu w domu Durmusa i dalej udaje przed Meryem odmienionego, dobrego człowieka. W tym samym czasie do domu Durmusa przyjeżdża Levent z zamiarem przeproszenia Meryem. Jest w szoku na widok Ömera i obrazka szczęśliwej rodziny z Tekinem czuwającym nad Meryemi Ömerem. Tymczasem Meryem wciąż czeka, aż Levent odpisze na jej wiadomość.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE