Zraniona miłość - ile odcinków liczy turecki serial?

2020-02-24 14:15 kw
Zraniona miłość
Autor: screen YouTube/Kanal D International/Wounded Love - Official Trailer

Tureckie seriale biją w Polsce prawdziwe rekordy popularności. Polacy pokochali takie produkcje jak Elif, Więzień miłości, Wymarzona miłość, Przysięga czy też Wieczna miłość. Wszystko za sprawą nagłych zwrotów akcji, wątków miłosnych, zdrad i intryg, które są obecne w każdej z nich. Już wkrótce na antenie TVP3 zadebiutuje nowa turecka produkcja - Zraniona miłość. Ile odcinków liczy? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Zraniona miłość - ile odcinków liczy turecki serial? Zraniona miłość to produkcja, która miała swoją premierę w Turcji w 2016 roku. W Polsce seria emitowana była rok później, na antenie TVP1. Po kilkuletniej przerwie serial powraca na ekrany naszych telewizorów. Już 5 marca, o godzinie 10:00 w TVP3 wyemitowany zostanie jej pierwszy odcinek. Główne role w Zranionej miłości grają Halit Ergenç, Bergüzar Korel oraz Onur Saylak. Ile odcinków liczy turecki serial?

Zraniona miłość - o czym jest turecki serial?

Akcja Zranionej miłości rozpoczyna się podczas I wojny bałkańskiej (1912-1913 r.), natomiast główny wątek mieści się między 13 maja 1919, a 23 kwietnia 1920. Major osmańskiej armii Cevdet jest wielkim patriotą, który powraca do domu, po zwycięstwie z grecką armią. Na miejscu witają go przyjaciele, żona, matka oraz dzieci. Szybko okazuje się jednak, że major musi wracać na front. Wydarzenia, które przez to następują, doprowadzają do rozpadu jego rodziny.

Zraniona miłość - ile odcinków liczy?

Zraniona miłość składa się z dwóch sezonów. Pierwszy z nich liczy w Turcji 31 odcinków. Trwają one bardzo długo (nawet 200 minut!), dlatego w Polsce zostały podzielone na kilka krótszych. Pierwszy sezon będzie więc liczyć 90 odcinków. Drugi sezon w Turcji składał się z 28 odcinków. Jeśli druga odsłona również zostanie wyemitowana w Polsce, powinna wówczas liczyć około 82 odcinków.

NAJNOWSZE