Zosia z Rodziny zastępczej - jak zmieniła się Misheel Jargalsaikhan?

2019-08-22 16:36
Rodzina zastępcza - Eliza
Autor: Materiały prasowe Polsat

Któż z nas nie kocha tego serialu?! Jedną z bohaterek Rodziny zastępczej była Zosia, w którą wcieliła się Misheel Jargalsaikhan. Co dzisiaj porabia i jak wygląda ta urocza dziewczyna?

Zosia z Rodziny zastępczej nie jest już małą uroczą dziewczynką, którą pamiętamy z pierwszych odcinków serialu! Czym obecnie zajmuje się Misheel Jargalsaikhan i jak zmieniła się przez ten czas? Rodzina zastępcza zadebiutowała na antenie Polsatu w 1999 roku, kiedy Misheel miała zaledwie 11 lat! Trudno uwierzyć, że dziś to już dorosła kobieta.

Jak się zmieniła Zosia z Rodziny zastępczej?

Rodzina zastępcza, serial emitowany na Polsacie od 1999 roku, był jednym z największych hitów stacji. Wszyscy gromadzili się przed telewizorami, aby śledzić losy Anki i Jacka Kwiatkowski i ich piątki dzieci. Kwiatkowscy adoptowali trójkę dzieci - Romka oraz 'bliźniaczki' Elizę i Zosię. W rolę Zosi wcielała się pochodząca z Mongolii Misheel Jargalsaikhan, która błyskawicznie skradła serca widzów.

Misheel mogliśmy oglądać w serialu aż do 2007 roku - aktorka wówczas zdecydowała się wyjechać na studia do Wrocławia i zrezygnowała z pracy na planie. Co ciekawe, serialowa Zosia nie jest z wykształcenia aktorką, a... lekarzem! Misheel ukończyła studia medyczne. Kilka lat później postanowiła jednak powrócić do show biznesu - w 2015 roku wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, razem z Janem Klimentem zajęli wysokie, trzecie miejsce. Pojawiła się również w show Celebrity Splash, w którym uplasowała się na drugim miejscu. Poza Rodziną zastępczą i kilkoma niedużymi rolami Misheel nie rozwijała swojej aktorskiej kariery. Tak serialowa Zosia Kwiatkowska wygląda dziś:

NAJNOWSZE