Zorro

i

Autor: COLUMBIA PICTURES / COOPER, ANDREW / AlbumEAST NEWS

Zorro powraca! W głównej roli gwiazda kultowego sitcomu

2021-12-15 14:48

Najpopularniejszy jeździec w masce powraca! Disney szykuje nowy serial aktorski o legendarnym Zorro. Już wiemy, że w głównej roli pojawi się gwiazda popularnego sitcomu. Co jeszcze czeka fanów w nowej produkcji?

Zorro powraca! W głównej roli gwiazda kultowego sitcomu. Przygody zamaskowanego faceta w pelerynie wracają w formie serialu. Postać Zorro została stworzona już wiele lat temu przez pisarza Johnstona McCullleya. Pierwszy raz została zekranizowana w 1920 roku w filmie "Znak" i przyniosła wielką popularność nie tylko filmowi, ale również samej powieści. Przez ten czas bohater pojawiał się w wielu filmach, serialach i chyba nie ma osoby na świecie, która nie kojarzy tej postaci. The Hollywood Reporter donosi, że szykuje się wielki powrót, a całość zrealizuje studio Disneya.

Zorro powraca - kto pojawi się w głównej roli?

Wygląda na to, że w głównej roli zobaczymy Wilmera Valderrama, wielką gwiazdę "Różowych lat 70." - czyli komediowego serialu, który był wielkim hitem na całym świecie.

Kiedy dorastałem, Zorro był jednym z bohaterów, którzy pozwolili mi poczuć, że jako Latynos, mogę być bohaterem. Powrót do Zorra to element dziedzictwa, dzięki któremu inne dzieci zrozumieją, że mogą być bohaterami własnych historii, a marzenia się spełniają. - powiedział Valderrama

Sonda
Czekasz na nowy serial "Zorro"?

Co wiemy o nowym serialu Disneya?

Zamaskowany jeździec znowu pomoże mieszkańcom Kalifornii, a sama produkcja ma być nawiązaniem do kultowej produkcji z lat 50. Wtedy w głównego bohatera wcielił się Guy Williams. Nowy Zorro ma być nowoczesną telenowelą, której historia rozpocznie się na początku XIX wieku w Pueblo de Los Angeles.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37