Zniewolona sezon 3 zajmie miejsce Elif lub Promyka nadziei? Jakie są na to szanse?

2021-10-15 15:08 kg
Zniewolona
Autor: materiały TVP

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, który w 2019 roku był emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja, w której w główną rolę wcielała się Katierina Kowalczuk, cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili kolejne perypetie Katieriny. Już wkrótce premierę będzie mieć kolejny, trzeci już sezon Zniewolonej. Czy serial zajmie miejsce Elif lub Promyka nadziei? Sprawdźcie.

Zniewolona sezon 3 zajmie miejsce Elif lub Promyka nadziei? Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów Zniewolonej! Hitowa ukraińska produkcja powraca z nowymi odcinkami! W nowej odsłonie serialu miejsce Katieriny Kowalczuk zajmie Sonia Priss i to właśnie ona wcielać się będzie w Katierinę Wierbickają. W nowych epizodach nie zabraknie nowych bohaterów. Wśród nich pojawi się między innymi Polak - Stefan Jabłoniewski. Nowy sezon Zniewolonej zadebiutuje w ukraińskiej telewizji już 3 listopada. Kiedy premiera w polskiej telewizji?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Zniewolona sezon 3 zajmie miejsce Elif lub Promyka nadziei?

Wielkimi krokami zbliżają się finały tureckich seriali, które emitowane są na antenie Telewizji Polskiej. Ostatni odcinek Promyka nadziei zostanie pokazany na początku grudnia 2021 roku, natomiast finał Elif zobaczymy już w lutym 2022 roku. Czy ich miejsce zajmie trzeci sezon Zniewolonej, który od 3 listopada 2021 roku będzie emitowany w ukraińskiej telewizji? Jak na razie Telewizja Polska nie zdradziła jeszcze, czy i kiedy pokaże kostiumową produkcję. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE