Zniewolona sezon 3 - polski akcent w nowych odcinkach serialu!

2021-06-11 14:55 kg
Zniewolona
Autor: materiały TVP

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, który od lipca do sierpnia 2019 roku był emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja, opowiadająca historię pięknej i inteligentnej Katieriny, cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili kolejne perypetie głównej bohaterki. Jeszcze w tym roku premierę ma mieć kolejny, trzeci już sezon Zniewolonej. Pojawi się w nim polski akcent!

Zniewolona sezon 3 - polski akcent w nowych odcinkach serialu! Główną bohaterką jest Katierina Wierbickaja. Fabuła skupia się wokół tej młodej, pięknej i wykształconej dziewczyny, która walczy o odzyskanie wolności. Katierina dzięki swojej chrzestnej – szlachciance pani Czerwińskiej – została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Zniewolona sezon 3 - polski akcent

Fani produkcji, w której główną bohaterką jest Katierina Wierbickaja, z niecierpliwością czekają na trzeci sezon Zniewolonej, którego premiera ma odbyć się jeszcze w 2021 roku. Wiadomo już, że w nowych odcinkach zabraknie Kateriny Kowalczuk, wcielającej się w Wierbickają. Nieoficjalnie mówi się, że jej miejsce zajęła aktorka Sonia Priss. Gdyby tego było mało, w nowych odcinkach zabraknie Aloszy, czyli byłego ukochanego Katieriny, który zmarł pod koniec drugiego sezonu. Z kolei Wierbickaja w nowej odsłonie ma zostać matką...

W nowych epizodach ukraińskiego serialu kostiumowego nie zabraknie polskich akcentów. Twórcy serialu zdradzili, że w trzecim sezonie hitu pojawi się polski książę, którego zagra Siergiej Strelnikow. Postać rozkocha w sobie główną bohaterkę oraz rozwikła tajemnicę Andrieja Żadana.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE