Zniewolona - sezon 3 będzie kręcony w Polsce? W produkcji może pojawić się polski akcent!

2019-08-29 13:53 aw
Zniewolona
Autor: Materiały TVP

Dawno żaden serial nie okazał się w naszym kraju takim hitem jak ukraińska Zniewolona. Produkcja opowiadająca burzliwe losy pięknej i dobrej Katieriny, która żyje w niewoli u właściciela ziemskiego, Piotra Czerwińskiego, podbiła serca polskich widzów. Oglądalność serialu była na tyle duża, że Telewizji Polskiej udało się wyemitować drugi sezon produkcji jeszcze przed światową premierą!

Zniewolona - sezon 3. Zdjęcia do produkcji mogą powstać w Polsce! Pojawienie się ekipy serialu w naszym kraju z pewnością ucieszyłoby dziesiątki polskich widzów. Pod koniec sierpnia do Warszawy przyjechali odtwórcy głównych ról w serialu i zostali niezwykle entuzjastycznie przyjęci. Niewykluczone, że już niebawem zawitają w Polsce na dłużej!

Zniewolona - sezon 3 zostanie nakręcony w Polsce?

Okazuje się, że bardzo zależy na tym Telewizji Polskiej. Jak informuje Fakt.pl, stacja ma prowadzić rozmowy z producentami, aby część zdjęć do nowego sezonu została nakręcona w naszym kraju. Jak na razie rozważane mają być dwie lokalizacje - Warszawa i Kraków. Biorąc pod uwagę popularność Zniewolonej w naszym kraju, prawdopodobieństwo, że polski wątek rzeczywiście pojawi się w serialu, jest bardzo duże.

To jeszcze nie wszystko - jak dowiedział się Pudelek, Telewizja Polska miała także zaproponować Katerinie Kowalczuk, odtwórczyni głównej roli, udział w Dance, Dance, Dance. Nowe taneczne show, którego pierwsza edycja emitowała była w TVP wczesną wiosną 2019 roku, ma powrócić na antenę już niebawem. Praca na planie serialu w Polsce z pewnością byłaby dla Kowalczuk dużym ułatwieniem, gdyby rzeczywiście zgodziła się wziąć udział w polskim programie tanecznym.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE