Zniewolona odcinek 13: Katierina dowiaduje się, co stało się z jej rodzicami! Pawlina zdradza tajemnicę

2019-07-21 15:12
Zniewolona
Autor: Materiały TVP Zniewolona - serial emitowany w TVP

Kostiumowy serial Zniewolona opowiadający o tragicznym losie Katieriny stał się w naszym kraju prawdziwym hitem. Ta ukraińska produkcja bije w Polsce rekordy oglądalności, a widzowie nie mogą doczekać się kolejnych odcinków. Z tego powodu Telewizja Polska zwiększyła nawet ich tygodniową liczbę z trzech do sześciu. Co wydarzy się w odcinku 13 Zniewolonej?

Zniewolona odcinek 13: streszczenie. Co się wydarzy w odc. 13 i kiedy go oglądać? Pierwszy sezon Zniewolonej ma składać się łącznie z 24 odcinków, a Telewizja Polska będzie emitować wszystkie przez wakacje. Emisja finałowego odcinka pierwszego sezonu zaplanowana jest na 2 sierpnia. Od września stacja zapowiedziała emisję nowych odcinków serialu.

Zniewolona odcinek 13: streszczenie

Aleksiej zdobywa pieniądze i przyjeżdża wykupić Katierinę. Niestety Czerwińscy odmawiają sprzedaży. Katia jest w rozpaczy. Nie potrafi zrozumieć dlaczego matka chrzestna obraziła i przegnała Aleksieja. Pawlina pocieszając dziewczynę niechcący wygaduje się o losie rodziców Kati.

Zniewolona odcinek 13 - kiedy i o której oglądać?

TVP wyemituje 13 odcinek serialu w sobotę 20 lipca o godzinie 20:35. Zniewoloną można oglądać także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl, jednak trafiają tam odcinki dopiero po emisji telewizyjnej.

NAJNOWSZE