Złoty chłopak

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

Złoty chłopak - Seyran umrze?! Przez ukochanego zostanie poddana strasznym torturom

2024-04-18 10:01

W Złotym chłopaku ostatnio naprawdę sporo się dzieje, dzięki czemu widzowie nie mogą narzekać na nudę. Seyran podczas przygotowań do ślubu Suny i Kayi nareszcie dowiedziała się, że Ferit ukrywał przed nią ciążę Pelin… Załamana kobieta odeszła od męża i próbuje na nowo poskładać swoje złamane serce. Niestety w jej życiu ponownie sporo się zadzieje.

Złoty chłopak gości na antenie Telewizji Polskiej od paru miesięcy i ma już spore grono widzów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów. Na początku drugiego sezonu serialu fani produkcji nareszcie doczekali się drugiego ślubu Seyran i Ferita, którzy obiecali sobie miłość do grobowej deski. Niestety nie przewidzieli tego, że w ich życiu ponownie pojawi się Pelin. Kobieta spotkała się z Feritem, aby wyznać mu, że jest z nim w ciąży. Tajemnica Ferita wyszła na jaw w najmniej oczekiwanym momencie, a on sam ponownie stracił ukochaną Seyran. Niestety to nie koniec dramatów w ich życiu.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Seyran umrze?

Widzowie z pewnością będą w szoku, kiedy zobaczą najbliższe odcinki Złotego chłopaka. Seyran zyska nowego adoratora, Akina. Mężczyzna będzie spędzać z nią coraz więcej czasu, aż w końcu poprosi Seyran o rękę, a ta zgodzi się zostać jego żoną. Niestety szybko wyjdzie na jaw, że Pelin oszukała Ferita i nie jest on ojcem jej dziecka. Wówczas Seyran i Ferit ponownie się do siebie zbliżą i wybaczą sobie dotychczasowe błędy. Niestety Akin, narzeczony Seyran, nie będzie chciał z niej tak szybko zrezygnować… Mężczyzna zacznie planować zemstę.

Akin porwie Seyran, a następnie podda ją okrutnym torturom. Plecy kobiety zostaną oblane kwasem…Cierpienie, jakie będzie widoczne na twarzy Seyran, będzie nie do zniesienia. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy Ferit zdąży na czas uratować ukochaną. Niewykluczone, że Seyran umrze w męczarniach, a Ferit straci to, co trzyma go przy życiu.