Złoty chłopak - kiedy nowe odcinki

i

Autor: Yalı Çapkını, OGM Pictures/ Star TV

seriale

"Złoty chłopak" odc. 205, 206 streszczenie. Ferit podstępem porywa ciotkę Hattuce. Pelin próbuje uśpić czujność Sertera

2024-06-20 7:34

"Złoty chłopak" to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinkach 205, 206, które zostaną wyemitowane w dniach 27-28 czerwca na antenie TVP1?

Serial "Złoty chłopak" opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

"Złoty chłopak" - odcinek 205

Ferit nie daje wiary słowom Seyran. W końcu udaje mu się poznać prawdę. Orhan boi się zemsty Okesza. Zerrin zjawia się w domu Kazima i prosi o pomoc w sprawie córki. Ferit podstępem porywa ciotkę Hattuce.

"Złoty chłopak" - odcinek 206

Orhan dziękuje Seyran za ratunek. Halis oświadcza się Hattuce. Okkes zostaje brutalnie pobity. Ferit prosi Seyran o jeszcze jedną szansę. Pelin próbuje uśpić czujność Sertera.

Listen on Spreaker.