Złoty chłopak choroba Nukhet

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

"Złoty chłopak" odc. 189, 190 streszczenie. Kaya namawia Sunę na wyjazd do Londynu. Seyran jedzie na randkę w ciemno

2024-05-23 7:47

"Złoty chłopak" to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinkach 189, 190, które zostaną wyemitowane w dniach 30-31 maja na antenie TVP1?

Serial "Złoty chłopak" opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

"Złoty chłopak" - odcinek 189

Seyran zgadza się na warunki ojca, w zamian Kazim wycofuje oskarżenia. Orhan trafia do więziennej celi. Halis prosi wnuka, by skupił się na pracy. Pelin spotyka się z Serterem. Kaya namawia Sunę na wyjazd do Londynu.

"Złoty chłopak" - odcinek 190

Suna zwierza się Feritowi ze swoich rozterek. Orhan zostaje wrobiony w więzienną bójkę. Serter postanawia rozmówić się z wujem Pelin. Sehmuz zjawia się w rezydencji Korhanów. Seyran jedzie na randkę w ciemno.

Demet Özdemir, to prawdziwa piękność! Widzowie znają ją z „Wymarzonej miłości” oraz „Miłosnych taktyk”