Serial

"Złoty chłopak" - ile odcinków liczy turecki serial?

2023-11-08 8:33

Dziedzictwo to nowy serial w ramówce TVP. Turecka produkcja skupia się na historii dwóch młodych ludzi, których życie niespodziewanie się splata. Nieoczekiwane zwroty akcji i szalone intrygi to atrakcje, które czekają widzów. Ile odcinków zobaczy publiczność Telewizji Polskiej? Kiedy będą emitowane?

Złoty chłopak to turecki serial, który na pewno przypadnie do gustu polskiej publiczności. O czym jest? Seyran to dziewczyna, która mieszka z rodziną w Gaziantep. Jej marzeniem jest studiowanie i rozwój zawodowy. Nie planuje wychodzenia za mąż. W Stambule mieszka młody i przystojny Ferit Korhan, który nie odmawia sobie niczego. Jego dziadkiem jest Halis Korhan, człowiek, który zbudował imperium. Zmęczony frywolnym zachowaniem siostrzeńca Halis postanawia wydać go za dziewczynę z Gaziantep, rozpoczynając poszukiwania idealnej dla niego żony. Życia Ferita i Seyrana splotą się, a kontrastujące charaktery tej dwójki oraz rodzinne sekrety dodatkowo wszystko utrudnią... Ile odcinków liczy nowa propozycja TVP?

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Złoty chłopak - ile odcinków liczy serial?

W porównaniu do wielu innych tureckich telenowel, w oryginalnej wersji Złoty chłopak liczy jedynie 36 epizodów dwugodzinnych. Według polskiej numeracji widzowie zobaczą prawdopodobnie 72 odcinki. Warto jednak zaznaczyć, że do tej pory w Turcji powstał dopiero jeden sezon. Niewykluczone, że twórcy przygotowują kolejne odcinki.

Złoty chłopak - kiedy i gdzie oglądać?

Emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na 28 sierpnia. Start o godzinie 14:00. Kolejne odcinki będą emitowane na antenie kanału TVP1 od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie. Epizody będą publikowane także w serwisie TVP VOD.