Tureckie seriale

"Złoty chłopak". Będzie drugi ślub Ferita i Seyran! Zobacz zdjęcia. Zakochani pobiorą się wbrew wszystkim

Ferit i Seyran są sobie pisani! Choć początkowo nie pałali do siebie sympatią i musieli się zgodzić na aranżowane małżeństwo, to wraz z rozwojem fabuły ich uczucie rozkwitło. W nowych odcinkach serialu "Złoty chłopak" Ferit i Seyran wezmą drugi ślub! Zobacz, jak będzie wyglądać uroczystość.

Spis treści

  1. "Złoty chłopak". Ferit i Seyran się rozwiodą. Co będzie dalej?
  2. Druzgocący finał 1. sezonu "Złotego chłopaka". Ferit umrze?
  3. Tak będzie wyglądał drugi ślub Seyran i Ferita z serialu "Złoty chłopak"

"Złoty chłopak". Ferit i Seyran się rozwiodą. Co będzie dalej?

Fani tureckich seriali mogą już oglądać w Polsce serial Złoty chłopak, który okazał się niekwestionowanym hitem telewizyjnego sezonu 2022/2023 w Turcji. Turecką telenowela pokazywana jest od poniedziałku do piątku, o godz. 14:00 na antenie TVP1.

Historia Ferita (w tej roli Mert Ramazan Demir), który wiedzie życie utracjusza to pasmo radości i nieszczęść. Aby udobruchać najbliższych, w tym nestora rodu – Halisa, chłopak decyduje się na ślub z piękną Seyran (Afra Saraçoglu). Widzowie obserwują, jak rozwija się ich burzliwa relacja balansująca między miłością i nienawiścią.

W dalszej części tego artykułu oraz w galerii zdjęć zdradzamy to, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Złotego chłopaka". Jeśli nie chcesz psuć sobie zabawy, zachowaj nasz artykuł "na później".

Związek Ferita i Seyran nie jeden raz zostanie wystawiony na ciężką próbę. Zazdrosna Pelin (Buçe Buse Kahraman) będzie mieszać w ich małżeństwie. Jeszcze w 1. sezonie serialu "Złoty chłopak" Seyran i Ferit wezmą rozwód, ale wkrótce ponownie się do siebie zbliżą. Będzie jednak już za późno, bo ojciec dziewczyny obieca ją innemu.

Druzgocący finał 1. sezonu "Złotego chłopaka". Ferit umrze?

Niedługo potem w tureckiej telenoweli dojdzie do dramatycznych zdarzeń – zakochani zaplanują ucieczkę nie zważając na konsekwencje! W finale 1. sezonu "Złotego chłopaka" życie Ferita zawiśnie przez to na włosku. Wnuk Halisa Korhana zostanie postrzelony! Ostatnia scena aż chwyta za serce, ale czy Ferit umrze?

Czytaj też: Jak się kończy "Złoty chłopak"? Dramatyczny finał tureckiej telenoweli!

Tak będzie wyglądał drugi ślub Seyran i Ferita z serialu "Złoty chłopak"

Młodzi z serialu "Złoty chłopak" wezmą drugi ślub, ale przekonanie rodziny Korhanów do ponownego ożenku Ferita wcale to nie będzie takie łatwe. Zakochani wezmą sprawy w swoje ręce: Ferit nie powstrzyma się przed groźbami, a Seyran zabawi się z jego ciotką w szantaż.

O tym, co wydarzy się dalej, czyli już w 2. sezonie serialu "Złoty chłopak" piszemy więcej w galerii. Zajrzyj do niej i dowiedz się, jak potoczą się losy Ferita i Seyran.

Zobacz, jak para po raz drugi ślubowała sobie miłość!