Złote jajo - Elbląg. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje?

2020-07-13 16:17 aw
Kuchenne rewolucje 10.10.2019: Pod Zachrypniętym Kogutem. Po rewolucji Pod rumianym jabłkiem - adres, ceny, opinie
Autor: Cezary Piwowarski/TVN Kuchenne rewolucje 10.10.2019: Pod Zachrypniętym Kogutem. Po rewolucji Pod rumianym jabłkiem - adres, ceny, opinie

Marta wspierana przez męża Sebastiana prowadziła restaurację „Złota kura” w Elblągu już od kilku lat. Miejsce z blisko 27-letnią historią stworzyła jej teściowa, Dorota. Po śmierci Doroty, restaurację przejęła jej synowa Marta. Kobieta czuła się w obowiązku kontynuować rozpoczęte dzieło. Sytuacja „Złotej kury” z roku na rok była jednak coraz gorsza, a Marta nie chciała jednak pogodzić się z wizją zamknięcia lokalu.

Złote jajo - Elbląg. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje? W obliczu katastrofy na pomoc wezwano Magdę Gessler. A kiedy słynna restauratorka przyśniła się Marcie, wiedziała, że była to właściwa decyzja. Czy wizyta Magdy Gessler rzeczywiście pomogła właścicielom restauracji i miejsce udało się utrzymać?

Złote jajo - Elbląg. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje?

Odcinek z Elbląga premierowo został wyemitowany 23 maja 2019. Kiedy restauratorka wróciła do Złotego jaja po kilku tygodniach, była zachwycona daniami, które podali jej właściciele. Mimo drobnych uwag Magda Gessler bardzo pochwaliła właścicieli, którzy, jak przyznali, od czasu rewolucji nie mogli opędzić się od klientów.

Dla właścicieli tej restauracji wizyta Magdy Gessler rzeczywiście okazała się niezwykle pomocna. Sporo ponad rok od emisji odcinka restauracja Złote jajo nadal istnieje i zbiera bardzo dobre opinie klientów. Ocena restauracji w Google to 4,3/5. Zdecydowana większość gości chwali zarówno jedzenie, jak i wystrój i przyjemną obsługę. Dokładny adres restauracji to Generała Józefa Bema 16, 82-300 Elbląg.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE