Ziarna cieciorki… Milionerzy

2020-07-30 18:00 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Ziarna cieciorki… Milionerzy to program, który od samego początku cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Teleturniej daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby w krótkim czasie zgarnąć sporą sumę pieniędzy. Jedyne co trzeba zrobić, to udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe – pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik 305. odcinka będzie ich potrzebować?

Ziarna cieciorki… Milionerzy. Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, to: A) obrywa się z grona B) wyjmuje się ze strąka C) wybija się z kłosa D) odłupuje się z kolby.

Ziarna cieciorki…

Tak brzmiało pytanie za 2 tysiące złotych. Uczestnik nie znał odpowiedzi, dlatego poprosił o pomoc publiczność. Osoby zgromadzone w studiu w 62% wskazały odpowiedź B). Mężczyzna zaufał publiczności i zaznaczył wariant B) wyjmuje się ze strąka. Była do bardzo dobra decyzja, ponieważ to poprawna odpowiedź.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE