Julia Wieniawa - WBF - Eska Cinema

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna

Zawsze warto - kiedy premiera nowego serialu Polsatu?

2018-12-20 9:07

Zawsze warto, to nowy serial telewizji Polsat. Produkcja opowiada o trzech kobietach z różnymi temperamentami. Kiedy premiera w telewizji i online? Kto znalazł się w obsadzie?

Zawsze warto to nowy serial Polsatu, w którym bohaterkami są trzy kobiety - prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza, kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. Nowemu życiu. Mimo, że czasem trudno uwierzyć, że kiedyś będzie jeszcze dobrze, to zawsze warto próbować. Zawsze warto odbić się od dna, poszukać nowej drogi, znaleźć nową miłość. Zawsze warto pokazać światu, że stać nas na bunt, na to by wyjść z kąta, by zawalczyć o siebie - swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia „nie”.

Rozbite marzenia. 1918-1939 w TVP2 - obsada nowego serialu o Poli Negri

Zawsze warto - obsada

W obsadzie serialu znalazły się takie gwiazdy jak:

  • Julia Wieniawa
  • Katarzyna Zielińska
  • Weronika Rosati
  • Joanna Kuberska
  • Jacek Knap

Zawsze warto - kiedy premiera w tv i online?

Premiera serialu Zawsze warto przewidziana jest najprawdopodobniej wiosną 2019 roku w Polsacie i wszystko wskazuje na to, że produkcję będziemy mogli oglądać online w ipla.tv.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Zawsze warto ❤️ (@zawszewartopolsat)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Zawsze warto ❤️ (@zawszewartopolsat)