Zapukaj do moich drzwi - reakcje widzów na nowy turecki serial. Warto oglądać?

2021-11-17 13:37

Zapukaj do moich drzwi to nowy serial, który już można oglądać w polskiej telewizji. To propozycja dla fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To także jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Czy spodobała się także w Polsce. Sprawdziliśmy, jak widzowie oceniają pierwsze odcinki.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, jakie są opinie Polaków na pierwsze odcinki.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Zapukaj do moich drzwi - reakcje internautów

Oto przykładowe komentarze, które można znaleźć na forach internetowych.

  • Trochę oklepany motyw o Kopciuszku, ale wygląda na dobrze zrobiony.
  • Nie jest to głupkowata komedia romantyczna. Sporo tam dramatu.
  • Spodobał mi się pierwszy odcinek. Będę oglądać dalej.
  • Para głównych bohaterów jest piękna.
  • Przypomina trochę Miłosne potyczki.
  • Wydaje mi się, że będzie lepszy niż Elif.
  • Szkoda, że nie ma odcinków też w piątek, bo bardzo mi się spodobał.
  • Fani tureckich seriali będą zachwyceni.

Zapukaj do moich drzwi - znana obsada

W Zapukaj do moich drzwi można znaleźć aktorów, którzy znani są już polskim widzom. Hande Erçel występuje w dobrze znanym serialu Miłosne potyczki, który można oglądać na antenie TVP3. Także Kerem Bürsin pojawił się już na polskich ekranach za sprawą W sercu miasta, który w 2017 roku emitowało TVP1. W najnowszym tureckim hicie nie zabrakło też aktorki znanej z kultowego serialu Wspaniałe stulecie. Chodzi o Bige Önal, która w telenoweli o sultanie grała Ritę.