Turecki serial Sen Çal Kapımı

i

Autor: Youtube.com/FOX

Zapukaj do moich drzwi online. Gdzie obejrzeć w internecie?

2021-11-05 14:12

Zapukaj do moich drzwi to nowość w polskiej telewizji, która z pewnością podbije serca fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Niektórzy zastanawiają się, czy będzie ją można obejrzeć nie tylko w TV, ale też w internecie. Sprawdziliśmy to.

Zapukaj do moich drzwi online. Gdzie obejrzeć w internecie? Zapukaj do moich drzwi, której tytuł oryginalny to Sen Çal Kapımi, to turecka telenowela, która już wkrótce pojawi się na antenie kanału WP. Jest on dostępny w telewizji naziemnej, a więc wszyscy powinni mieć do niego dostęp. Emisja będzie odbyła się od poniedziałku do piątku o 19:50. Premiera już 15 listopada. Z tej okazji WP tego dnia pokaże aż dwa odcinki. O czym będzie serial? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek. 

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Zapukaj do moich drzwi - odcinki online

Zapukaj do moich drzwi emitowane będzie na ogólnodostępnym kanale WP, jednak niektórzy mogą mieć problemy z odbiorem. Te osoby zastanawiają się, czy będzie transmisja w internecie. Okazuje się, że tak. Telenowelę będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem strony WP Pilot. Aby oglądać kanał WP na żywo online wystarczy założyć konto. Niestety, nie ma informacji o tym, czy odcinki będą udostępniane po zakończeniu emisji w telewizji.