Zapukaj do moich drzwi, odc. 15, 16 - streszczenia. Rozstanie Edy i Serkana

2021-12-02 14:26 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to nowy serial, który od 15 listopada można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Na pewno spodoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Zapukaj do moich drzwi - odc. 15

Serkan obwinia Edę o stracony projekt. - Nigdy więcej mnie nie zobaczysz - odpowie mu dziewczyna. Serkan teraz będzie musiał wrócić do swojego życia sprzed poznania Edy. Tymczasem jej uda się udowodnić swoją niewinność, co mocno dotknie ego młodego biznesmena. Nie będzie miał jednak odwagi, aby ją przeprosić.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 16

Ferit jest bardzo urażony tym, co usłyszał od Selin. Kobieta jest niezwykle radosna z powodu rozstania Edy i Serkana. W firmie okazuje się, że Serkan chce rozwiązać pilny problem związany z projektem. Chce jednak zaangażowania Edy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE