Zapukaj do moich drzwi, odc. 13, 14 - streszczenie. Eda boi się zakochać w Serkanie

2021-11-29 9:33 Adrian Rybak

Zapukaj do moich drzwi to nowy serial, który od 15 listopada można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Na pewno spodoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Zapukaj do moich drzwi - odc. 13

Serkan po raz pierwszy postanawia otworzyć się przed Edą i wyjawia jej pewien sekret. Kiedy Eda wraca do domu, Ayfer od razu zauważa, że coś dobrego się wydarzyło. Czy Eda jest już zakochana na zabój w przystojnym biznesmenie? Dziewczyna bardzo boi się ulec jego urokowi, ponieważ boi się, że ją skrzywdzi. Tym samym trudno jej zachować dystans w stosunku do niego.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 14

Serkan obchodzi urodziny, ale nie znosi on tego święta. Plotka głosi, że mężczyzna zawsze spędzał ten dzień z Selin i tak samo ma być w tym roku. Co więcej, Eda musi pomóc Selin przygotować kwiaty dla Serkana i piszę notkę w jej imieniu. Czy wpłynie to negatywnie na relację Edy i Serkana?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE