Zapukaj do moich drzwi, odc. 11, 12 - streszczenia. Zaginięcie Sekana

2021-11-24 15:14 Adrian Rybak

Zapukaj do moich drzwi to serial, który można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Na pewno spodoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 11

Eda staje się obiektem zainteresowania paparazzi, którzy za nią chodzą. Serkan ratuje ją przed tłumem fotoreporterów. Co więcej, Serkan staje się coraz bliższy i Eda zaczyna myśleć, że ich relacja nabiera nowego wymiaru. Następnego dnia mężczyzna jednak znika i nikt nie wie, gdzie jest.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 12

Eda wpada w histerię, a Selina cieszy się z nieobecności Serkana. Wykorzystuje to, aby zrealizować projekt, który obiecała jednemu z klientów firmy. Udaje jej się to osiągnąć w jeden dzień. Kiedy Serkan wraca, w biurze dochodzi do napiętej atmosfery. Tym samym zaginięcie Serkana sprawia, że Eda zaczyna sobie zdawać sprawę ze swoich uczuć. Para spędza razem noc.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE