Zapukaj do moich drzwi - dlaczego nie ma odcinka w poniedziałek 22.08.2022?

2022-08-21 14:37 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który widzowie od kilku miesięcy mogli oglądać od poniedziałku do czwartku w WP TV. Turecka produkcja stała się prawdziwym hitem i z pewnością wszyscy fani nie mogą doczekać się nowych odcinków. Z pewnością niektórzy będą zaskoczeni, kiedy w poniedziałek 22 sierpnia nie zobaczą nowego epizodu. Wyjaśniamy, jaki jest powód.

Zapukaj do moich drzwi to turecki serial, który ma dużo fanów. Sukces serialu nie jest przypadkowy, ponieważ to zupełnie inny styl tureckiej telenoweli niż ten, który znamy z dramatów TVP. To nowoczesna i lekka komedia romantyczna, która idealnie rozluźnia po ciężkim dniu. Niestety fani telenoweli mogą być zawiedzeni, kiedy w poniedziałek 22.08.2022 usiądą przed ekrany telewizorów, ponieważ nie zobaczą nowego odcinka. Dlaczego nie ma 162. odcinka? Czy będzie? Kiedy będzie można go obejrzeć. Wyjaśniamy, dlaczego nie będzie kontynuacji losów Edy i Serkana. Odpowiedź niżej w tym artykule.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Zapukaj do moich drzwi 22.08.2022 - dlaczego nie ma odcinka?

Widzowie w poniedziałek 22 sierpnia nie zobaczą nowego odcinka Zapukaj do moich drzwi, ponieważ serial skończył się w czwartek 18.08.2022. 161. odcinek został wyemitowany o godzinie 19:50, jak zawsze na antenie WP TV. Według oficjalnych informacji nie powstanie więcej odcinków telenoweli.

Zapukaj do moich drzwi - ostatni odcinek. POWTÓRKA

Osoby, które nie będą miały możliwości obejrzenia ostatniego odcinka w czwartek 18 sierpnia nie mają powodu do zmartwień. Odcinek będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej WP TV.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE