Zapukaj do moich drzwi 158, 159, 160, 161 streszczenia. Dziecko Edy i Serkana przychodzi na świat

2022-08-11 21:27 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi dobiega końca. Przed nami ostatni tydzień emisji popularnego serialu, a więc czeka nas wiele emisji. Cztery ostatnie odcinki będzie można obejrzeć od 15 do 18 sierpnia 2022. Co się w nich wydarzy? Sprawdź streszczenia, które zamieszczamy niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w ostatnich odcinkach. Przed nami epizody 158, 159, 160 i 161, które zostaną wyemitowane kolejno 15 sierpnia, 16 sierpnia, 17 sierpnia i 18 sierpnia, tradycyjnie o godzinie 19:50. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź w opisach odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 158 streszczenie

Serkan udaje, że akceptuje wybór ukochanej dotyczący ujawnienia płci dziecka. Wiedziony ciekawością na wszystkie sposoby próbuje się jednak dowiedzieć, czy będzie miał syna czy córkę.

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 159 streszczenie

Czas oczekiwania na dziecko przez Edę i Serkana nie jest radosny dla małej Kiraz. Dziewczynka zaczyna odczuwać coraz większą zazdrość.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 160 streszczenie

Serkan i jego ukochana jadą razem do chaty w lesie. Pragną spędzić czas tylko we dwoje. Niestety, prześladuje ich pech. Para nie może kontynuować podróży.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 161 streszczenie

W lesie Eda zaczyna odczuwać bóle porodowe. Chce, żeby Serkan przeprowadził poród, ale mężczyzna jest zdeterminowany by zabrać żonę do lekarza. Tymczasem wszyscy spotykają się w szpitalu z różnych powodów, tylko pechowego małżeństwa tam nie ma...

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE