Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi 134, 135, 136, 137 - streszczenie. Eda i Serkan muszą udawać szczęśliwą parę

2022-06-30 11:14

Zapukaj do moich drzwi wchodzi w decydującą fazę. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału popularnego serialu, a więc czeka nas wiele emocjonujących odcinków. Przed nami epizody 134-137, które będzie można obejrzeć od 4 do 7 lipca 2022. Co się w nich wydarzy? Sprawdź streszczenia, które zamieszczamy niżej.

Serial Zapukaj do moich drzwi podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przed nami epizody 134, 135, 136 i 137, które zostaną wyemitowane kolejno 4 lipca, 5 lipca, 6 lipca i 7 lipca, tradycyjnie o godzinie 19:50. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź w opisach odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - kiedy koniec serialu? Ile odcinków liczy turecka produkcja?

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 134 streszczenie

Eda chce, by dla wszystkich było jasne, że zgodziła się na wspólne zamieszkanie z uwagi na Kiraz. Mimo swoich zapewnień nie potrafi zapomnieć o przeszłości i zaczyna ponownie ulegać miłości do Serkana.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 135 streszczenie

Podczas gdy Serkan i Eda próbują stać się prawdziwą rodziną, przytrafia się coś, czego nikt się nie spodziewał. Zaskakująca sytuacja zbliża dawnych kochanków do siebie.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 136 streszczenie

Edę i Serkana czeka kolejne wyzwanie. Troszczą się o przyszłość Kiraz i pragną ją wysłać do dobrej szkoły. By osiągnąć cel, muszą zaprezentować się otoczeniu jako zgrana i szczęśliwa para.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 137 streszczenie

Serkan i jego partnerka realizują swój plan związany z edukacją Kiraz. Ich głównymi rywalami na drodze do celu stają się Engin i Piril.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril