Zapukaj do moich drzwi - kiedy koniec serialu? Ile odcinków liczy turecka produkcja?

2022-06-07 11:21 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to aktualnie jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Można go oglądać na antenie kanału WP, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:50. Widzowie już zastanawiają się, kiedy zakończą się losy bohaterów. Postanowiliśmy sprawdzić, ile jest odcinków oraz kiedy zostanie wyemitowany ostatni z nich.

Zapukaj do moich drzwi to turecki serial, który ma dużo fanów. O tym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Ile odcinków ma serial? Kiedy się skończy? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Zapukaj do moich drzwi - liczba odcinków

Z ilu odcinków składa się telenowela Zapukaj do moich drzwi? W Turcji widzowie zobaczyli 52 odcinki składające się z 2 godzin emisji. Wiadomo jednak, że w Polsce odcinki są krótsze. W całości Zapukaj do moich drzwi składa się z 161 odcinków. Kiedy finał serialu?

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Zapukaj do moich drzwi - data zakończenia

Kiedy odbędzie się emisja ostatniego odcinka serialu Zapukaj do moich drzwi? To pytanie zadają sobie fani tej produkcji. Oficjalnej daty finału jeszcze nie ma, ale licząc pozostałe odcinki można spodziewać się, że ostatni odcinek polscy widzowie zobaczą w czwartek 18 sierpnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE