Zakochani po uszy - sezon 3 powstanie! Kiedy kolejne odcinki serialu?

2019-11-21 11:41 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Serial Zakochani po uszy zadebiutował na antenie TVN7 w styczniu 2019 roku. Jest to pierwszy tak zwany 'serial codzienny' stacji, którego odcinki emitowane są od poniedziałku do czwartku. Zakochani po uszy bardzo szybko zaskarbili sobie sympatię widzów, co przełożyło się na bardzo dobre wyniki oglądalności. Drugi sezon dobiegnie końca w grudniu, a stacja już zapowiedziała jego kontynuację.

Zakochani po uszy - sezon 3 powstanie! TVN potwierdził, że trwają prace nad nowymi odcinkami. Początkowo twórcy zapowiadali, że serial będzie składał się ze 120 odcinków. Od września 2019 po wakacyjnej przerwie rozpoczął się drugi sezon, a jego emisja zakończy się w połowie listopada. To jednak nie koniec, a historia miłości Asi i Piotra będzie miała swój ciąg dalszy.

Zakochani po uszy - sezon 3 powstanie!

Wiele wskazywało na to, że fabuła Zakochanych po uszy zmierza do finału w drugim sezonie. Mimo że początkowo twórcy nie zakładali większej liczby odcinków, powstanie trzeci sezon serialu. Jak informuje TVN, prace nad kontynuacją rozpoczęły się jesienią, a start emisji zaplanowany został na 13 stycznia 2020 roku.

Zakochani po uszy cieszą się bardzo dużą popularnością. Widzowie bardzo mocno przywiązali się do bohaterów produkcji, a to bardzo duża wartość każdego serialu. W oficjalnym komunikacie pojawiła się także informacja, że do serialu dołączą zupełnie nowi bohaterowie! Będą to między innymi nowi dentyści w klinice oraz zupełnie nowa kelnerka w bistro. Do obsady dołączą m.in.:

  • Patryk Pniewski,
  • Pola Błasik,
  • Mateusz Mosiewicz,
  • Aneta Todorczuk,
  • Radosław Krzyżowski,
  • Dominika Bednarczyk.
NAJNOWSZE