Zakochani po uszy odc. 98, 99, 100, 101: Sylwia pojawia się na pogrzebie Patrycji. Paula wraca do Polski

2019-10-09 9:23 kw
Zakochani po uszy
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM

Sylwii udaje się zdobyć fałszywe zaświadczenie od ginekologa. Piotr całkiem się załamuje. Asia pomaga Piotrkowi w opiece nad chłopakami. Tomek chce wykraść z policji zdjęcia pogrążające Adriana. Zostaje przez to wyrzucony z pracy. Paula wraca z Hiszpanii wraz ze swoim nowym chłopakiem. Zrobi wszystko, aby ujawnić prawdę o wydarzeniach, które miały miejsce w hotelu. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 98, 99, 100, 101 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 98, 99, 100, 101 - streszczenia. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu? Sylwia pozoruje poronienie, co doprowadza Piotra do całkowitego załamania. Paula wraca z Hiszpanii i stawia sobie za cel, aby pogrążyć Sylwię i odzyskać swoje dobre imię. Asia pomaga Piotrkowi w opiece nad chłopakami. Tomek nie kryje swojej zazdrości.

Zakochani po uszy odc. 98 - streszczenie

Sylwia z pomocą Elwiry próbuje uzyskać fałszywe zaświadczenie od ginekologa. Piotr jest zaniepokojony nagłym zniknięciem Sylwii. Wiadomość o poronieniu całkowicie go załamuje. Na domiar złego Szelka zostaje pogryziona przez innego psa. Zdesperowani synowie Patrycji dzwonią po pomoc do Asi.

Zakochani po uszy odc. 99 – streszczenie

Rodzina Nowaków nie może się pozbierać po ostatnich wydarzeniach. Asia bardzo współczuje Piotrkowi i pomaga mu w opiece nad chłopakami. Tomek czuje się zazdrosny. Piotr zaś uważa, że za poronienie Sylwii odpowiedzialna jest Tamara. W klinice tymczasem pojawia się dawny partner Patrycji - Szymon. 

Zakochani po uszy odc. 100 – streszczenie

Dzień pogrzebu Patrycji. Za namową Pawła Tamara postanawia przeprosić Sylwię i Piotra za swoje oskarżenia. Elwira zaś przekonuje Sylwię, by wykorzystała pogrzeb do powrotu do Piotrka. Tymczasem Tomek odkrywa, że policja jest w posiadaniu zdjęć z wesela, na których widać Adriana. Chcąc ratować brata Asi decyduje się wykraść obciążające go zdjęcia.

Zakochani po uszy odc. 101 - streszczenie

Tomek zostaje zwolniony z pracy za próbę kradzieży materiału dowodowego. Decyduje się jednak ukryć to przed Asią. Tymczasem do Krakowa wraca Paula ze swoim nowym chłopakiem z Hiszpanii. Jest zdeterminowana, by wyjawić prawdę odnośnie nocy w hotelu. Kuba dowiaduje się, że Zosia wiedziała, co tak naprawdę się wydarzyło i pomagała Sylwii to ukryć.

NAJNOWSZE