Zakochani po uszy sezon 4: związek Asi i Piotra znowu wisi na włosku? Nowi bohaterowie sporo namieszają

2020-06-05 16:11 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Uwielbiany przez widzów Siódemki serial „Zakochani po uszy” wraca na plan zdjęciowy po przerwie spowodowanej pandemią. Zdjęcia do czwartego sezonu ruszyły na początku czerwca w Krakowie. W nowej serii oprócz dobrze znanych i lubianych aktorów takich jak Kasia Grabowska, Kamila Kamińska, Michał Meyer czy Patryk Pniewski pojawią się również nowi bohaterowie.

Zakochani po uszy sezon 4: Asię i Piotra czekają kolejne poważne problemy? Czy do wyczekiwanego przez wszystkich ślubu ostatecznie nie dojdzie? Odpowiedzi na te pytania nurtują wszystkich fanów serialu. Czwarty sezon Zakochanych po uszy to kontynuacja miłosnych perypetii i pełnych emocjonalnych zwrotów losów bohaterów poprzednich serii. 

Zakochani po uszy sezon 4: związek Asi i Piotra znowu wisi na włosku?

Jak ułoży się wspólne życie Asi i Piotra? Czy szczęście zawita do nich na dobre? Kogo wybierze Sonia? Jak na wolności zachowa się Sylwia? O tym widzowie będą mogli się przekonać już we wrześniu na antenie Siódemki. Pojawią się też nowe, zaskakujące wątki, które sporo namieszają w dotychczasowym życiu bohaterów.

Co ciekawe, osobą, która będzie próbowała zaburzyć szczęście Asi i Piotra, tym razem nie będzie Sylwia! Do serialu powróci dawno niewidziana postać znanej aktorki, w którą wcieli się Aleksandra Kisio. Aleksandra pojawiła się w serialu gościnnie już na samym początku emisji. Tym razem będzie miała chrapkę na Piotra - pytanie tylko, czy on ulegnie jej wdziękom. Ta sytuacja zdecydowanie odbije się na Asi, która będzie wściekła na swojego narzeczonego. Jak zakończy się ta sprawa i czy na jej przebieg będą rzutowały problemy w małżeństwie Wiktorii i Marcina, które z pewnością także odbiją się na Asi? Tego dowiemy się już jesienią 2020, kiedy Zakochani po uszy powrócą do TVN7!

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE