Zakochani po uszy - obsada 2020. Do serialu powróci dawno niewidziana postać!

2020-05-27 16:30
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Pandemia spowodowała, że trzeci sezon Zakochanych po uszy niespodziewanie skończył się wcześniej, niż początkowo planowano. Pierwotnie miał on być emitowany aż do 28 maja, jednak niestety ostatni odcinek ukazał się ponad miesiąc wcześniej. Nie oznacza to jednak, że żegnamy się z bohaterami serialu! Odcinki Zakochanych po uszy powrócą, a wraz z nimi nowe intrygi, dramaty, a także wiele wzruszeń.

Zakochani po uszy - obsada 2020. Do serialu powróci dawno niewidziana postać i zdąży sporo namieszać! Kogo zobaczymy w nowych odcinkach serialu? Mimo że produkcja zakończyła się wcześniej, twórcy na Instagramie potwierdzili, że jak tylko było to możliwe, powrócili na plan. Zdradzili także nieco fabuły nadchodzącego czwartego sezonu serialu.

Zakochani po uszy - obsada 2020. Powrót dawnej postaci

W kolejnych odcinkach z pewnością nie zabraknie głównych bohaterów, czyli Asi i Piotra, Wiki i Marcina, a także Sylwii i jej dalszych intryg! W zapowiedzi kolejnych odcinków, która pojawiła się pod koniec 199 odcinka serialu, pojawiła się także postać grana przez Aleksandrę Kisio. Piękna kobieta ma ewidentnie chrapkę na Piotra i ze wszystkich sił będzie starać się go uwieść.

Na Instagramie serialu pojawił się post, w którym twórcy przypomnieli widzom, że bohaterka grana przez Aleksandrę Kisio już wcześniej była obecna w serialu! Co więcej, razem z nią w obsadzie zawita nowa bohaterka, która będzie chciała zbliżyć się do Janka:

W życiu Piotra pojawi się nowa kobieta, którą możecie kojarzyć z pierwszym odcinków Zakochanych. ALE... nie będzie sama, na horyzoncie Izy widać konkurencję! 🤪🔥
Co na Asia? Czy Janek będzie miał nową, najlepszą przyjaciółkę?

Aleksandra Kisio w serialu wcielała się... w samą siebie! Zagrała słynną aktorkę, która pojawiła się w klinice dentystycznej na zaproszenie Sylwii. Jej występ mogliśmy oglądać niemal na samym początku emisji Zakochanych po uszy. Czy w nowych odcinkach zawita na dłużej i faktycznie uda jej się odbić Piotra? Na odpowiedzi na te pytania musimy niestety jeszcze trochę poczekać! Twórcy nie wyjawili jeszcze dokładnej daty powrotu serialu, jednak mamy nadzieję, że nowe odcinki pojawią się już we wrześniu.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE