Zakochani po uszy sezon 4: Asia i Piotr już po ślubie?! To zdjęcie mówi wszystko!

2020-07-06 16:01 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Fani Zakochanych po uszy musieli pogodzić się z przykrą informacją, że z powodu pandemii koronawirusa emitowany wiosną 2020 trzeci sezon serialu był znacznie krótszy, niż początkowo zakładano. Na szczęście ekipa powróciła na plan, gdy obostrzenia zostały zniesione, a w nadchodzących odcinkach czwartego sezonu Zakochanych po uszy zdecydowanie nie będzie brakowało niespodzianek.

Zakochani po uszy sezon 4: Asia i Piotr wzięli w końcu ślub?! Wszystko na to wskazuje! Ulubiona para fanów serialu miała za sobą całą masę ogromnych przejść. Rozstanie z powodu knucia Sylwii, powrót, kolejne rozstanie, zaręczyny, ciąża Asi, problemy zdrowotne narzeczonej Piotra... Teraz jednak wygląda na to, że w końcu udało im się stanąć na ślubnym kobiercu!

Zakochani po uszy sezon 4: Asia i Piotr już po ślubie?!

Scenarzyści Zakochanych po uszy zdecydowanie zaplanowali widzom bardzo dużo emocji w nowych odcinkach serialu! Niedawno okazało się, że Sylwia najprawdopodobniej będzie w ciąży z Jackiem, a z Sonia, która jest w ciąży z Tymonem, zrezygnuje ze związku z Bartkiem. Teraz z kolei na Instagramie pojawiło się - z pozoru niewinne - zdjęcie Asi, które zdradza, że pani weterynarz jest już po ślubie.

Kasia Grabowska, czyli serialowa Asia, pozuje na nim z Tomkiem Ciachorowskim, który wciela się w nowego bohatera Zakochanych po uszy, Kacpra. Na fotce bardzo wyraźnie widać, że na serdecznym palcu Asi mieni się złota obrączka! Ten szczegół nie umknął oczywiście fanom serialu, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych odcinkach zobaczymy ślub i wesele! Czwarty sezon Zakochanych po uszy ma zadebiutować w TVN7 już od września.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE