Zakochani po uszy

i

Autor: Materiały Prasowe

Zakochani po uszy: Piotr myśli, że Sylwia jest jego żoną! Powróci mu pamięć po wypadku?

2021-02-25 17:28

Fani Zakochanych po uszy bardzo długo zastanawiali się, jak potoczą się dalsze losy Piotra, który uległ poważnemu wypadkowi. Mąż Asi przez bardzo długi czas leżał w szpitalu w śpiączce, a jego stan w ogóle się nie poprawiał. Co więcej lekarze nie dawali mu zbyt wielkich szans na to, że uda mu się z tego wyjść. Gdy Asia traciła już nadzieję, że odzyska ukochanego, Piotr niespodziewanie wybudził się ze śpiączki. Mimo że Asia jest niezwykle szczęśliwa, sytuacja nadal jest bardzo trudna.

Zakochani po uszy: Piotr po wypadku stracił pamięć. Nie będzie wiedział, kim jest Asia! Takiego scenariusza jego zrozpaczona żona chyba się nie spodziewała. Co gorsza, Piotr będzie przekonany, że jego żoną jest Sylwia, z którą, co prawda, przez pewien czas byli małżeństwem, jednak skończyło się ono burzliwym rozstaniem bardzo dawno temu.

Zakochani po uszy: Piotr myśli, że Sylwia jest jego żoną! Powróci mu pamięć po wypadku?

Do tej dramatycznej sytuacji dojdzie w 301 odcinku serialu. Po tym, jak Piotr się obudził, okaże się, że zupełnie nie poznaje Asi i nie wie, kim ona jest. Jego żona będzie przerażona, że Piotr nie będzie jej już kochał. W kolejnych odcinkach lekarze będą uspokajać Asię, że stan Piotra po takim wypadku jest normalny, a pamięć powinna mu powrócić. Co więcej, lekarz zasugeruje, że aby mu pomóc, trzeba dostarczyć mu bodźców i poprosić Sylwię o przyjście do szpitala. Asi ten pomysł bardzo się nie spodoba, jednak ostatecznie postanowi spróbować. Sylwia jednak odmówi i nie będzie chciała się na to zgodzić. Czy po latach kłótni Asia i Sylwia w końcu będą musiały się pogodzić..?

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016