Zakochani po uszy - Piotr czy Tomek? Kiedy dowiemy się, kogo wybierze Asia?

2019-11-19 16:52
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Cały drugi sezon serialu Zakochani po uszy głównie skupia się na ciężkiej próbie, na jaką wystawiona jest miłość Asi i Piotra. Mimo że wszyscy fani serialu są przekonani, że ta para powinna być razem, los cały czas rzuca im kolejne trudności i kłody pod nogi. Sylwii udało się przekonać Piotra, aby wziął z nią ślub, jednak ostatecznie jej intrygi wyszły na jaw. Teraz jednak Asia jest w związku z Tomkiem i nie jest wcale pewne, że będzie chciała wrócić do Piotra!

Zakochani po uszy - Piotr czy Tomek? Decyzja Asi nie będzie łatwa. Mimo że pani weterynarz jest szczęśliwa z Tomkiem, jej uczucia do Piotra ani na chwilę nie zniknęły. A teraz, gdy Sylwia nie jest już przeszkodą, w końcu mogliby być razem. Widzowie Zakochanych po uszy mają nadzieję, że to, z kim będzie Asia, poznamy jeszcze w drugim sezonie, jednak... Możliwe, że wcale tak nie będzie!

Zakochani po uszy - Piotr czy Tomek? Z kim będzie Asia?

W połowie listopada TVN7 oficjalnie poinformował, że serial doczeka się kontynuacji. Nowe odcinki trafią na ekrany już od 13 stycznia 2020 roku. Z informacji, których udzieliła stacja, wynika jednak, że Asia nie podejmie decyzji, czy chce być z Piotrem, czy też z Tomkiem, aż do nowych odcinków! W opisie czytamy bowiem:

Trzeci sezon Zakochanych po uszy to kontynuacja losów miłosnego trójkąta pomiędzy Asią, Piotrem i Tomkiem. Główna bohaterka – Asia, zdecyduje się pójść za głosem serca. Którego z mężczyzn wybierze? Tego widzowie dowiedzą się już na początku stycznia!

Naszym zdaniem fakt, że Asia wybierze Piotra, wcale nie jest przesądzony. Chociaż mocno kibicujemy miłości jej i Piotra, Tomek wydaje się pewniejszym i bezpieczniejszym wyborem. Chociaż to, co zafundowali nam scenarzyści Zakochanych po uszy, jak na razie pozostaje tajemnicą! Koniec sezonu drugiego zaplanowany jest na 19 grudnia.

NAJNOWSZE