Zakochani po uszy: Paula i Kuba wspólnie wychowają Jagodę? Odżyje dawne uczucie!

2020-02-25 16:00
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

W trzecim sezonie Zakochanych po uszy widzów mocno zaskoczyła wiadomość o ciąży Zosi. Dziewczyna początkowo zamierzała sprzedać dziecko małżeństwu, jednak para ostatecznie wycofała się z umowy. Co więcej, jak twierdzi Zośka, ojcem dziewczynki jest Kuba, który - zupełnie niespodziewanie - postanowił poradzić sobie z ciężarem ojcostwa. Okazuje się jednak, że być może nie będzie z tą sytuacją zupełnie sam.

Zakochani po uszy: Kuba i Paula będą razem? Czy stara miłość rzeczywiście nie rdzewieje? Okazuje się, że w przypadku Pauli to powiedzenie może być bardzo prawdziwe. Odkąd tylko Jagódka pojawiła się w życiu Kuby, Paula bardzo mocno zaangażowała się w opiekę nad dziewczynką. Jak się wkrótce dowiemy, wpływ na to ma nie tylko fakt, że poruszył ją los Jagódki.

Zakochani po uszy: Kuba i Paula będą razem?

Paula i Kuba mieli się ku sobie w przeszłości. Co więcej, para ta ma za sobą gorący romans. Co prawda dawno już rozeszli się w swoje strony, jednak fakt, że Paula będzie dużo czasu spędzać z Kubą i jego córką, sprawi, że uświadomi sobie, iż cały czas kocha Kubę! Paula nie będzie zadowolona z niani, jaką dentysta wybrał dla swojej córeczki. Potajemnie zainstaluje w jego mieszkaniu kamerę, przez którą będzie podglądać, jak opiekunka radzi sobie z Jagódką.

Podczas oglądania nagrań Paula odkryje, że Kuba zaczął się z kimś spotykać. Właśnie wtedy uświadomi sobie, że uczucie do Kuby zupełnie nie minęło i cały czas go kocha! Czy dentysta odwzajemni miłość Pauli i uda im się stworzyć rodzinę? Czy też na drodze do ich szczęścia pojawi się Zosia, która nie będzie chciała zrzec się praw rodzicielskich? Wszystko to okaże się w nadchodzących odcinkach Zakochanych po uszy!

NAJNOWSZE