Zakochani po uszy odc. 132: Piotr chce walczyć o miłość Asi! To koniec między nią a Tomkiem?

2019-11-22 16:34
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Janek i Iza dopięli swego - dzięki ich planowi Tomek zerwał z Asią. Dziewczyna, wbrew ich oczekiwaniom, jest zrozpaczona i chce go odzyskać. Czyżby do końca nie zdawała sobie sprawy z tego, jak tak naprawdę zależy jej na Tomku? Czy powrót do Piotra byłby złym wyborem? Dentysta z kolei jest przekonany, że chce być z Asią i postanawia wykorzystać swoją okazję. Co jeszcze wydarzy się w 132 odcinku Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 132: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Sylwia budzi się w szpitalu. Czeka na nią bardzo nieprzyjemna niespodzianka, co zauważy, gdy tylko spojrzy w lustro... Tym czasem Elwira stara się z prawnikiem opracować plan, który mógłby oczyścić jej córkę z zarzutów. Czy to się uda?

Zakochani po uszy odc. 132: streszczenie

Wiki kłóci się z Marcinem i Asią o to, co powiedziała Tomkowi. Sylwia zaczyna dochodzić do siebie po wypadku. Elwira przygotowuje z prawnikiem linię obrony dla córki. Kuba ma już dosyć opieki nad Zosią, postanawia wyrzucić ją z mieszkania. Piotr decyduje się zawalczyć o Asię.

NAJNOWSZE