Zakochani po uszy odc. 107: Sylwia pozbywa się z domu chłopców. Urodziny Wojtka kończą się dramatem

2019-10-21 12:50
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia od dłuższego czasu nie ukrywała, że ma dość mieszkania z synami Patrycji i Szelką. Cały czas miała nadzieję, że mama Patrycji weźmie do siebie wnuków, jednak z takiego rozwiązania nie był zadowolony Piotr. Sylwia postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i pozbyć się z mieszkania całej czwórki. Iza jest dumna, że udało jej się zdobyć dowód obciążający Sylwię, jednak nikt nie chce jej wierzyć.

Zakochani po uszy odc. 107: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Rodzina Popielów szykuje wielką urodzinową niespodziankę z okazji urodzin Wojtka. Wszystko idzie zgodnie z planem, niestety tylko do pewnego momentu. Okazuje się, że policja chce aresztować Adriana. Z kolei plan Sylwii nie do końca wypali...

Zakochani po uszy odc. 107: streszczenie

Asia odkrywa, że Iza z Jankiem prowadzą własne śledztwo w sprawie śmierci Patrycji. Sylwia ma już dosyć mieszkania z chłopakami pod jednym dachem. Postanawia zrobić wszystko, by dzieci się wyprowadziły. Tymczasem nowy asystent w klinice zaczyna flirtować z Pawłem. Tomek zaś dowiaduje się, że policja zamierza aresztować Adriana.

NAJNOWSZE