Zakochani po uszy - Katarzyna Grabowska urodziła! Serialowa Asia powitała na świecie córeczkę

2021-10-26 10:29 kg
Zakochani po uszy
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Katarzyna Grabowska to aktorka, która ogromną popularność zdobyła rolą Joanny Popiel w serialu Zakochani po uszy. W latach 2019-2021 widzowie mieli okazję śledzić miłosne perypetie jej bohaterki i kibicować jej w kolejnych, życiowych wyzwaniach. Kilka miesięcy temu aktorka poinformowała swoich fanów, że spodziewa się dziecka. Okazuje się, że jej córeczka przyszła już na świat. Jak ma na imię pierwsze dziecko gwiazdy?

Zakochani po uszy - Katarzyna Grabowska urodziła! 2021 rok zdecydowanie należy do gwiazd serialu Zakochani po uszy. W połowie maja na świat przyszła pierwsza pociecha Kamili Kamińskiej i Michała Meyera, którzy w serialu wcielali się w Sylwię i Piotra. Ich córeczka Jaśmina Maria jest teraz ich całym światem i chętnie dzielą się na Instagramie swoim szczęściem. Pod koniec października do grona rodziców dołączyła Katarzyna Grabowska, która urodziła córeczkę.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Zakochani po uszy - Katarzyna Grabowska urodziła!

Katarzyna Grabowska od 2018 roku jest mężatką. Jej ukochanym jest Damian Kulec, którego widzowie świetnie znają z roli Daniela w Zakochanych po uszy. Pod koniec czerwca 2021 roku aktorzy poinformowali, że już wkrótce zostaną rodzicami. W październiku z kolei para opublikowała na Instagramie post, z którego dowiadujemy się, że ich pociecha przyszła już na świat. Córeczka otrzymała imię Jagoda. Gratulujemy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE