Zakochani po uszy: Asia z ciążowym brzuszkiem powie 'tak' Piotrowi?! Fani nie mają wątpliwości!

2020-08-06 16:42 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Wielkimi krokami zbliża się czwarty już sezon Zakochanych po uszy! Fani serialu na nowe odcinki czekają już od połowy kwietnia - z powodu pandemii poprzedni, trzeci sezon produkcji został mocno skrócony. W czerwcu ekipa powróciła jednak na plan, a jak wynika ze zdjęć, które twórcy udostępniają na Instagramie Zakochanych po uszy, w nowych odcinkach sporo się będzie działo!

Zakochani po uszy - Asia i Piotr w końcu staną na ślubnym kobiercu? Na to od dawna liczy wielu fanów serialu! Tej parze kibicują niemal wszyscy widzowie Zakochanych po uszy - i zdaje się, że Sylwia już nie stanie na drodze do ich szczęścia. Co więcej, Asia spodziewa się pierwszego dziecka! Maleństwo już wkrótce przyjdzie na świat, a dużo wskazuje na to, że para postanowi wziąć ślub jeszcze przed jego narodzinami.

Zakochani po uszy: Asia z ciążowym brzuszkiem powie 'tak' Piotrowi?

Na Instagramie Zakochanych po uszy pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie - widać na nim Asię w mocno zaawansowanej już ciąży, która pozuje przed lustrem w eleganckiej białej sukni. Jej sukienka nie wygląda jak typowa kreacja ślubna, jednak inny post na Instagramie serialu zdradza, że możemy szykować się na wesele! 

Na Instagram trafił filmik zapowiadający nowy sezon Zakochanych po uszy. Siostrzeńcy Piotra oraz siostra Asi są widoczni na planie filmowym i zapraszają widzów na nowe odcinki, które będzie można oglądać już od września. Uwagę fanów serialu przykuł fakt, że cała czwórka ubrana jest odświętnie - Iza ma na sobie sukienkę, a chłopcy garnitury i muszki. Widzowie nie mają wątpliwości, że tak elegancko ubrali się właśnie na wesele Asi i Piotra! To, że w nowych odcinkach dojdzie do ślubu bohaterów, zdradza również fakt, iż na jednym ze zdjęć serialowa Asia miała na palcu obrączkę. To z pewnością dodatkowy powód, aby z niecierpliwością wyczekiwać czwartego sezonu!

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE