Zakochani po uszy odc. 82, 83, 84, 85: Patrycja jest w ciąży z Jackiem?! Sylwia organizuje wieczór panieński

2019-09-11 13:47
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Patrycja dowiaduje się o tym, że Asi i Kubie podano pigułki gwałtu. Sylwia nie jest zadowolona z tego, że jej przyjaciółka spotyka się z jej największym wrogiem. Patrycja obawia się, że może być w ciąży z Jackiem. Piotr nie chce, żeby Sylwia czuła się przez niego zaniedbana, więc postanawia zaangażować się w przygotowania do ślubu.

Zakochani po uszy odc. 82, 83, 84, 85 - streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Czy dojdzie do ślubu Sylwii i Piotra? Intrygantka przekona się, że coraz więcej osób się od niej odwraca. Co więcej, prawie nikt nie będzie chciał przyjść na jej wieczór panieński. Z kolei Patrycja dowie się prawdy o Jacku.

Zakochani po uszy odc. 82 - streszczenie

Patrycja próbuje przekonać Piotra do zmiany decyzji o ślubie z Sylwią. Asystentki w klinice planują zemścić się na Sylwii za to, co zrobiła Pauli. Tymczasem Zosia i Elwira proponują, że zastąpią Paulę na recepcji. Kiedy Zosia kolejny raz dostaje kosza od Kuby, postanawia skłócić go z Mileną.

Zakochani po uszy odc. 83 - streszczenie

Zosi udaje się w końcu umówić z Kubą. Asia nie może poradzić sobie z uczuciami do Piotrka. Postanawia szczerze porozmawiać z Tomkiem o tym, co czuje. Dodatkowo odkrywa, że jej podejrzenia wobec Pawła i Eryka były prawdziwe.

Zakochani po uszy odc. 84 - streszczenie

Patrycja prosi Piotra, by wypisał jej receptę na tabletkę „dzień po”. Sylwia postanawia pokrzyżować plany Patrycji. Asia dowiaduje się, że nowym chłopakiem Patrycji jest jej były. Iza zaś próbuje przekonać Piotra, by wrócił do Asi.

Zakochani po uszy odc. 85 - streszczenie

Patrycja odkrywa prawdę o Jacku i z nim zrywa. Piotr organizuje wieczór kawalerski. Sylwia też chce uczcić ostatnie dni wolności. Niestety okazuje się, że nie ma zbyt wielu osób, które chciałyby przyjść na jej wieczór panieński. Załamany Tomek sięga zaś po alkohol.

NAJNOWSZE