Zakochani po uszy 353, 354, 355, 356: Karolina i Samanta są w ciąży! Stan Stasia pogarsza się. Jego organizm odrzucił przeszczep?

2021-06-10 10:01 kg
Zakochani po uszy
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Zakochani po uszy to serial, który na antenie TVN7 jest emitowany od 2019 roku. Od samego początku produkcja, przedstawiająca losy Asi i Piotra oraz ich najbliższych, przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach w życiu Wiki i Michała, Bartka i Soni czy też Hani i Daniela? Sprawdźcie!

Zakochani po uszy 353, 354, 355, 356 streszczenia odcinków. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach Zakochanych po uszy? W epizodach 353-356, które zostaną wyemitowane w dniach 14-17 czerwca 2021 roku, Wiki spędza noc z Michałem. Obydwoje chcą to ukryć przed współlokatorami, co powoduje szereg komicznych sytuacji. Samanta dowiaduje się, że jest w ciąży. Karolina decyduje się na test i jest zszokowana widząc jego wynik… Co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach Zakochanych po uszy?

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Zakochani po uszy - odcinek 353

Wiki spędziła noc z Michałem, to był ich pierwszy seks.. Obydwoje chcą to ukryć przed współlokatorami, co powoduje szereg komicznych sytuacji. Kuba wyrzuca sobie, że pozwolił matce zbliżyć się do Pauli i jej rodziców. Bożena zostaje w mieszkaniu Kuby i córki. Jarosław błaga żonę o wybaczenie, ale zostaje odtrącony. W mieszkaniu chłopaków niespodziewanie pojawia się Asia. Wraz z Wojtkiem odkrywają, że w łóżku Michała ukrywa się Wiki…

Zakochani po uszy - odcinek 354

Bartek pilnuje Tymona, bo boi się, że brat zmieni zdanie i nie odda Stasiowi szpiku. Tymon jest zestresowany, bo tego dnia ma odbyć się przeszczep. Tymczasem Malwina i Tomek od dłuższego czasu starają się o dziecko. Malwina jest rozczarowana, bo wciąż nie udaje jej się zajść w ciążę. Jednak Tomek jest pełen nadziei i wręcza ukochanej test ciążowy. Ola również wręcza test ciążowy – Karolinie. Radek dowiaduje się o podejrzeniu Oli i chce wiedzieć, czy to prawda. Radek prosi Karolinę, aby w końcu mu odpuściła, wyznaje jej miłość. Karolina jest tym bardzo poruszona. Nie zamierza jednak robić testu. Wkrótce Samanta dowiaduje się, że jest w ciąży. Karolina decyduje się jednak na test i jest zszokowana widząc jego wynik…

Zakochani po uszy - odcinek 355

Karolina jest oszołomiona wiadomością o ciąży. Cieszy się z tego, ale zanim powie Radkowi, musi sama oswoić się z nową sytuacją. Przeprasza jednak Radka za docinki pod jego adresem, a Radek jest zaskoczony zmianą zachowania Karoliny i bardzo szczęśliwy. Tymczasem Samanta jest załamana ciążą, nie jest nawet pewna, czy to Radek jest ojcem. Bożena zamierza pomieszkać z Paulą i Kubą dłużej, Kuba nie jest z tego powodu zadowolony. Jednocześnie Staś jest już po przeszczepie, wszystko poszło dobrze. Sonia ma nadzieje, że już nic złego się nie wydarzy.

Zakochani po uszy - odcinek 356

Paula, która dowiedziała się od Malwiny o ciąży Karoliny, wyjawia prawdę Kubie. Wiki wyznaje Asi, że nie jest gotowa na poważny związek i boi się, że Michał za bardzo się zaangażował. Postanawia z nim porozmawiać. Nie wie, że Michał czuje dokładnie tak samo. Wkrótce do Tomka odzywa się Marcin ze Stanów. Jest załamany, bo okazało się, że dziewczyna go oszukała, a dziecko wcale nie jest jego. Tomek mówi o tym Wiki. Tymczasem Sonia alarmuje Bartka, że Staś poczuł się gorzej, możliwe, że jego organizm odrzucił przeszczep. Tymon jest przejęty.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE